Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Bolesť sánkového klbu - Stomatochirurgia - Diskusia

Bolesť sánkového klbu

Bolesť sánkového klbu

sana  |  Visitor
Dobrý deň, mám niekoľkoročné bolesti sánkového klbu a obojstranné uvolnenie sánky.Tiež sa liečim na krčnú chrbticu. V januári 2012 mi bolo povedané, že na základe rontgenových snímok a dlžke trvania bolesti /asi l0 rokov/ mi pravdepodobne bude urobená artroskopia klbu a následne náhryzová dlaha. Bola som odoslaná na magnetickú rezonanciu. Keď som sa dostavila s výsledkom bolo mi povedané, že sa bude ešte čakať. Mávam silne bolesti, ktoré mi strpčujú život už niekoľko rokov. Bolo mi odporučené viazať si sánku obvazom a rehabilitácie. Rehabilitácie ako je ultrazvuk a masáže mi stav len zhoršujú. Dalej bolo vyžiadané ortopedické vyšetrenie krčnej chrbtice aj ked som na konzultáciu priniesla neurologické vyšetrenie chrbtice,s tým, že som nebola objednaná na dalšiu kontrolu. Pri silných bolestiach užívam 3x Flector. Prosím poradte čo ďalej. Dakujem vopred.
Zuzana  |  Visitor  |  Bratislava
  • 3 odpovedí
Dobry den, chcela by som sa spytat na bolest sankoveho klbu, kde mam zacat u akeho lekara.
Prejavuje sa to velkym krcom v sanke a pri uchu. Mam to zdurene a na dotyk bolestive. Je to neznesitelna bolest, ktora mi brani sa najest, Mam to zdurene. Bola som aj u usno.krcnej a aj u zubara. Nikto ma vsak neposlal na ziadne dalsie vysetrenie, povedzme na MR alebo rontgen. Mala som to na lavej strane a teraz zrazu to preslo na pravu stranu.
Mozete mi skusit vysvetlit z coho moze vychadzat bolest a ake vysetrenie by som mala urobit? Odkial mam zacat?
Dakujem Zuzana

Súvisiace skúsenosti

Stojí to za to

Môj problém bol v zanedbanej 6 zube , Ktorý mi pani doktorka Budzínakova dala do pôvodného stavu to znamená 😉celý zub nanovo vyformovala ,vyčistila zubné kanáliky urobila novú vyplň ,vybrala nervy a zub namodelovala nano... Viac 

Odborníci vo vašom okolí