Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
operácia ostrohy - Podológia, Podiatria – starostlivosť o nohy - Diskusia

operácia ostrohy

operácia ostrohy

stanka371  |  Visitor
  • 1 odpovedí
Dobrý den. Prosim Vás chcela by som sa opýtať kde na Slovensku operujú ostrohu na päte.Podsúpila som už všetky možne dostupné metody liečenia nič nezaberá.Všade na internete píšu o chirurgickom zákroku no nejdem sa dopátrať kde ho robia .Všade kde pridem dostanem odpoved u nás to neoperujeme. Ďakujem
stanka371  |  Visitor
  • 1 odpovedí
Dobrý deň.Už som sa Vás pýtala na pätné ostrohy. Chodim s nimi na vyšetrenie od aprila minuleho roku. Pochodila som už všetky dostupné liečebné metody ako je laser , ultrazvuk. rázové vlny, injekcie antibiotiká ožiare obstreky nič nepomohlo. Lekárom som spomenula či to nemôže byť niečo iné ako ostrohy. Lenže každý ma obil s tým že nie . Navštivila som už 5 ortopedov. No v dnešnej dobe ked nemáte známich lekárov tak sa vyšetrenia nedočkáte.Bola som na PN.No moja posudková lekárka ma vysmiala že s takou diagnozou som už dlho na PN. Pri poslednom ortopedovi som sa akurát tak dočkala ,že mám 20 kíl schudnuť čoho som si bola vedomá a poslal ma preč. Mám také zamestnanie ktoré vyžaduje 8 hodinovu záťaž na nohy .Chcem sa spýtať je to normálne aby ma lekári poslali preč ked mám bolestivé nohy.Dožadovala som sa aj magnetickej rezonancie alebo CT.Lenže v dnešnej dobe ked nemáte známoť nepochodite
Katka
Katka  |  Moderátor
  • 748 odpovedí
Dobrý deň stanka371, to ma mrzí, že s tým takto bujujete a neviete sa dopátrať riešenia. Viem, že moja známa mala tiež tento problém a trvalo takmer rok než jej bolesti úplne odozneli. Používala nejaké molitanové či silikónové vložky pod pätu a chodila na obstreky. Bol to ale naizaj dlhý boj. Neskúšali ste kontaktovať nejaké kliniky v zahraničí, napríklad v ČR?

Súvisiace skúsenosti

Odborníci vo vašom okolí