Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Necitlivosť v ľavom stehne - Konzervatívna liečba úrazov - Diskusia

Necitlivosť v ľavom stehne

Necitlivosť v ľavom stehne

Cukakabra  |  Visitor  |  Nitra
  • 1 odpovedí
Dobrý deň prajem.Mohol by mi niekto poradiť-pomôcť ....už dlhšiu dobu nemám citlivé ľavé stehno,(len ľavý sval),,keď hovorím dlhšiu dobu tak myslím asi tak rok.Stehno resp.sval cítim ako keby nebol môj, veľmi mi to pripomína pocit keď ako mladší som hrával celý deň hokej na rybníku v mrazoch...a po vyzutí korčule som mal zhruba taky pocit na prstoch..cítiť som cítil ale ako keby neboli moje, no na rozdiel od svalu na stehne sa mi cit vrátil tak do 10-15 minút.
Ďakujem za hociakú pomoc.
Cukakabra  |  Visitor  |  Nitra
  • 1 odpovedí

Dobrý deň prajem.Mohol by mi niekto poradiť-pomôcť ....už dlhšiu dobu nemám citlivé ľavé stehno,(len ľavý sval),,keď hovorím dlhšiu dobu tak myslím asi tak rok.Stehno resp.sval cítim ako keby nebol môj, veľmi mi to pripomína pocit keď ako mladší som hrával celý deň hokej na rybníku v mrazoch...a po vyzutí korčule som mal zhruba taky pocit na prstoch..cítiť som cítil ale ako keby neboli moje, no na rozdiel od svalu na stehne sa mi cit vrátil tak do 10-15 minút.
Ďakujem za hociakú pomoc.
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovedí
  • 9 Páči sa mi to
Zdravím,
může jít po postižení nerového kořene vycházejícího z oblasti páteře. Nechte se vyšetřit na neurologii, event. udělat MRI vyšetření páteře.
prim. Moster, Revmacentrum, Brno

Súvisiace skúsenosti

Odborníci vo vašom okolí