Plastika LCA a LCP súčasně

Plastika LCA a LCP súčasně

anonym  |  Visitor  |  Trencin
Dobrý deń,chcela by som Vás poprosiť o Váš názor a radu na moj problém.Dňa 8.4.2012 som nešťastne spadla na lyžiach tak, že mám citujem z lekarskej spravy:RupturaLCM g.1.dx.completa, Ruptura capsullae gen.1.dx.medialis,Ruptura LCA g.1.dx.completa,Ruptura LCP g.1.dx. totalis, instabilitas AM g.1.dx.facuta......11.4.2012 som bola operovana, zašili mi vnutorný vaz, mala som sádru a teraz od 14.5.2012 mam ortézu.Od kolena až po prsty, teda aj členok mám dosť opuchnuté, neviem či je to v poriadku .V buducnosti ma čaká chondroprotektivna a viskosuplemetakčna liečba, observacia nestability evant. plastika LCP a LCA.Chcela by som vedieť, či sa na Slovensku robí súčastne plastika LCP a LCA a kde.Prípadne Vás prosí o bližšie vysvetlenie mojej ďalšiej liečby. Za Vašu odpoved Vám vopred dakujem.
JURAJ123  |  Visitor  |  Bratislava
  • 4 odpovedí
Dobrý den...mam podobny uraz..ako ste dopadli???--dakujem za odpoved
ERIKA  |  Visitor  |  Trencin
  • 3 odpovedí
Dobrý deň , čaká ma operácia predného väzbu LK, kedže pri lyzovacke som si poranila obe kolena, tak druhé som neriešili hneď až odstupom dvoch mesiacov, absolvovala so MŔ a nerozumiem záveru. Bude niekto ochotný mi ho preložiť? Ďakujem vopred a mám strach prednom/ parcialna ležia LCM Grécko.II
Chondromolacia mediálnej FaceTime panely
Tenosynovitida m.popliteus
Fibulolitealna burzitida
Diskrtena reaktivna synovitida
Ďakujem za preklad

Súvisiace skúsenosti

Odborníci vo vašom okolí