Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
MR vyš. pravého kolena - Koleno - operácia menisku - Diskusia

MR vyš. pravého kolena

MR vyš. pravého kolena

nikola  |  Visitor
MR vyš. pravého kolena:
V oblasti kolenného klbu sú prítomné početné artefakty z kovových materiálov
Menisky: MM je znížený v oblasti zadného rohu- susp. lézia gr II-III. LM- normálny tvar, výška, signálová
intenzita, bez lézie
Ligamentá: stav po plastike ACL- kontinuita štepu zachovaná, PCL, LCL, MCL normálny priebeh, hrúbka, signálová intenzita, bez porušenia kontinuity. Postoperačné zmeny LPP
Chrupavky: v dorzálnej časti med. kondylu femuru chrupavky nehomogénne so subchondrálnou zmenou signálovej intenzity- osteochondrálna lézia – gr I-II. v ostatných častiach- primeraná výška, signálová intenzita, povrch hladký, bez lézií
Patella:
Skelet:
Tekutina:
Záver:
Susp. lézia MM gr II-III
Stav po plastike ACL- bez lézie štepu.
SUsp. osteochondrálna lézia v oblasti zadnej časti med. kondylu femuru gr I-II
Wiberg III
bez edému kostnej drene, bez ložiskových zmien intraartikulárne a v burzách bez výpotku

Súvisiace skúsenosti

saska_94 21.01.2017
Stojí to za to

Od malicka mam problemi s klbami... navstivila som xy lekarov no ani jeden nevedel co mi je. Po odporucani som sa rozhodla navstivit Avelane clinic a pana doktora Galbaveho a nelutujem! Najlepsia klinika! Maximalna spoko... Viac 

Stojí to za to

Pan doktor operovali ste mi koleno 5.4.2013, nevedela som kto ste. Dnes som bola na kontrolu, okrem ineho, ze ste fesak, ale vas pristup klobuk dole. Zelam vam vela, vela uspechov.Aj sestricka zlata. U nas v regione nebu... Viac 

Odborníci vo vašom okolí