Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Je nutná operácia kolena? - Koleno - operácia menisku - Diskusia

Je nutná operácia kolena?

Je nutná operácia kolena?

betka84  |  Visitor  |  Bratislava
Dobry den,
Poprosila by som o nazor lekara. Dostala som vysledky, MR- kolenny klb pravy.
Zaver, Femoro- patellarna a femoro- tibialna artroza, chondromalacia pately a vahonosnej oblasti medialneho femoru,
Reaktivny subchondralny edem kostnej drene lateralneho kondylu tibie a femoru, chondromalacia a subchondralne zmeny lateralneho fazetu patelly
Rozsiahla popliterlna cysta medialnej casti zakolennej jamy velkosti 43x35x25mm
Lezia medialneho menisku ll. -lll. Stupna
Intersticialna lezia kolateralnych vazov bez znamok ruptury, medialneho patellarneho rtinakula mierneho stupna.
Produktivna synovialitida, suprapatellarna burzitida.

Je podla tohto zaveru koleno zrele na operaciu?
katus69  |  Visitor  |  Nitra
  • 1 odpovedí
AK Sa mozem spytat ako ste s mole on dopadla? Ja mam nieco podobne Vo vysledkoch mri

Súvisiace skúsenosti

saska_94 21.01.2017
Stojí to za to

Od malicka mam problemi s klbami... navstivila som xy lekarov no ani jeden nevedel co mi je. Po odporucani som sa rozhodla navstivit Avelane clinic a pana doktora Galbaveho a nelutujem! Najlepsia klinika! Maximalna spoko... Viac 

Stojí to za to

Pan doktor operovali ste mi koleno 5.4.2013, nevedela som kto ste. Dnes som bola na kontrolu, okrem ineho, ze ste fesak, ale vas pristup klobuk dole. Zelam vam vela, vela uspechov.Aj sestricka zlata. U nas v regione nebu... Viac 

Odborníci vo vašom okolí