Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Odstránenie Achilovky - Artroskópia Achilovej šľachy - Diskusia

Odstránenie Achilovky

Odstránenie Achilovky

Elisabeth  |  Visitor  |  Bratislava
Dobry den prajem, pred cca 9timi mesiacmi mojej svaginej diagnostikovali nefunkcnost achilovky, ze sa rozpadava a treba liecit. Skusili ozarovanie, vdaka comu sa po chvili otvorila noha na dvoch miestach a dnes ma otvorenu ranu, krater ci ani neviem ako to nazvat. Lekari ju posuvaju ako horuci zemiak a kazdy radi nieco ine, dokonca jeden z poprednych lekarov odporucal amputaciu v predkoleni, ale dalsi skusal naliat do otvorenej ranz novozelandsky med, na ukludnenie. Neviem ako jej pomoct, moje vedomosti sa nemozu rovnat lekarom, ale rada by som jej pomohla, aspon v tom, ze verim, ze je tazko radti takto na nete, ale mozno to viac pomoze ako cele hodiny citat blogy a rady....
Z kratera vyteka hnusna tmava stava, smrdi to a kazdy druhy den jej cistili a orezavali hnile maso. Achilovka je okom viditelna a posledna sprava z dneska je, ze pan doktor chce odstranit achilovku a snazit sa zachranit nohu. Neviem ci je to rozumne, alebo jedine riesenie, ako bude ta noha fungovat. Svagrina je zmierena s moznostou amputacie, uz velmi dlho znasa bolesti, nikto nechce mudrovat, ale zaziva jej pan doktor opaluje cierne maso a nie je ochotny nic komentovat ani vysvetlovat. Prosim o radu kam sa obratit, od koho si pytat vysvetlenie, radu......Svagrina je silna osobnost, ale vychovou vedena k pokore a zmiereniu, ja zas naopak chcem jasne odpovede a respektujem nazor ci dovody lekarov, nie som v kompetencii pochybovat, ale akosi je to cele divne a hromadi sa vo mne zlost, ze behom par mesiacovsa ma medzi kolenom a kotnikom vytvoril obrovsky hnily krater a nikto nevie co to je a preco sa nehoji. Postupuje to vyssie a dokedy sa bude cakat, kym budu musiet dat dole celu nohu? S protezou ludia behaju a cvicia, maju plnohodnotny zivot a ked jej odstrania achilovku a noha sa nebude hojit, kto odpovie na otazku co poto. Este nema 40 rokov a boji sa spytat lekara co s nou bude? Ja sa spytam, ale dovtedy verim, ze si najdete cas a nieco schopne mi odpoviete. Dakujem Vam srdecne za Vas cas, prajem vela uspechov.
Kovacovska Alzbeta
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovedí
  • 9 Páči sa mi to
Zdravím,
jak popisujete, je to zřejmě obtížné ke zhojení. Pokusili jste se již o léčbu v hyperbarické komoře ????
prim. Moster, Revmacentrum
Odborníci vo vašom okolí