Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Odtrhnutý sklovec - Konzervatívna liečba chorôb sietnice a sklivca - Diskusia

Odtrhnutý sklovec

Odtrhnutý sklovec

Majka  |  Visitor  |  Presov
  • 1 odpovedí
Dobry den. Moj syn bol napadnuty a kopli mu do praveho oka. Mal pomliaždenie praveho očneho bulbu so silnym krvacanim.Po uraze začal mať prudke bolesti hlavy a videl pri pohlade vpravo ako keby snehove vločky. Po niekolkych vyšetreniach očna doktorka zistila, že ma odtrhnuty sklovec.Chcela by som vedieť ,že či to čo je uvedene v sprave
" rozvlakneny sklovec, ablacia prednej a zadnej strany sklovcovej membrany je totožne s tym čo nam povedala laicky, lebo sudny znalec z odboru lekarstva neuznal marodku ani samotne zranenie.
FOTO OP:
panfundoskopia: TZN ohraničeny,v niveau fundu cievy prim.sietnica od strednej periferie vyrazne tenka s prer.pig listom. Ablacia ZSM od bazy sklovca- čo to prosim znamena v reči laika.
vopred velmi pekne dakujem
Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ  |  Visitor
  • 10 odpovedí
Na základe práva na výmaz sme tento príspevok odstránili.
Majka  |  Visitor  |  Presov
  • 1 odpovedí
Dakujem Vám velmi pekne
Andrea  |  Visitor  |  Bratislava
  • 1 odpovedí
Dobry den, zaujima ma co sa da robit v pripade diagnostikovania zadnej ablac ie sklovca s kolapsom. Ake su rizika, ci je nutne obmedzit sport, atd. Mam 40 rokov...A este ma zaujima, ako je mozne ze mi rok rozny lekari zistovali pricinu problemov so zahmlievanim obrazu a diagnozu potvrdil len jeden lekar...(ani OCT nic neukazalo!)

Súvisiace skúsenosti

Odborníci vo vašom okolí