Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
odtrhnuta sietnica - Konzervatívna liečba chorôb sietnice a sklivca - Diskusia

odtrhnuta sietnica

odtrhnuta sietnica

tonya  |  Visitor
  • 1 Páči sa mi to
Dobry den pan doktor chcela by som Vas poprosit o nazor .Moj otec ma vraj odtrhnutu sietnicu ,bolo to uz operovane ale znovu sa to odtrhlo a uz nevidi vobec ani na jedno oko.Lekarka ktora robila zakrok povedala ze dalsi zakrok by bol zbytocny.myslite si ze naozaj uz nie je sanca to oko zachranit.nie je nejaka moznost o ktorej nemusi vediet ta lekarka ,neviem transplantacia alebo nejaka ucinna metoda.Boli by sme vam velmi povdacni keby ste vyjadrili nazor.Otec je diabetik a ma jednu nohu amputovanu takze keby ta sanca bola velmi by mu to ulahcilo zivot.Velmi pekne Vam dakujeme a prajeme vela
mimi  |  Visitor  |  Trnava
  • 1 odpovedí
Dobry den,chcem sa spytat ci sa da este zachranit oko na ktorom uz je odtrhnuta sietnica a dotycny nan uz nevidi.Uz ho mal 3krat operovane.Teraz tam ma silikon.Uz aj druhe ma operovane laserom lebo ho mal oslabene.Je mozne ze oslepne uplne alebo laser pomaha alebo je na to este nejaka metoda?Prosim poradte mi.Dakujem

Súvisiace skúsenosti

Odborníci vo vašom okolí