Pulzácie očí a možná otravy kovy

Pulzácie očí a možná otravy kovy

Don Pecka Vasiľ  |  Visitor
Chcem sa opytat nieco ohladom oci.. nereaguju mi tak ako by mali.. na svetle sa zuzia..ale zaroven asi 10 sekund nato sa zacnu zase rozsirovat ako keby na silu.a tak ako keby na silu pulzuju..ako keby sa na silu chceli roztiahnut.. a citim vtedy ako keby mi to zneprijemnovalo videnie.. a sustavne som unevany ..pocitujem bolesti hlavy v oblasti spankov.. vela som tu toho na internete o tom precital.. no nevidim ziadne prispevky o tom co to moze byt.. len stale o otrave tazkych kokov... alebo o adrenalnej unave.. ze nadoblicky nepracuju tak ako by mali..bol som aj na vysetreni nadobliciek a vsetko ma v poriadku.. podstupil som CT mozgu.. tiez v poriadku.. potom eeg ,emg vsetko v poriadku..ocne vsetky vysetrenia a vsetko v poriadku.. jediny problem co som mal su sustavne depresie , busenie srdca ..zrychleny tep hocikedy.. vredy na zaludku a zapal pazeraka.. a sustavne chronicke zapaly dutin.. no neviem ci nieco z toho moze suvisiet z tymi ocami.. neviem si uz rady..a bojim sa ze to moze byt ta otrava tazkymi kovmi.. ked tu niekto o niecom takom vie nech prosim odpoveda..lebo ja v podstate ani neviem ako by sa mi tie tazke kovy do tela mohli dostat.. tieto setky problemy sa dostavili asi pred dvoma rokmi po poziti marihuany kedy som so strasnym zachvatom dusenia v krku busenim srdca skoncil v nemocnici .. kde si cely cas mysleli ze to bola alergicka reakcia.. co po rocnom navsetvovani alergologicky vylucili..a potom sa postupne pridavali problemy ako vredy..zapaly dutin.kazenie zubov a bolseti hlavy. :( podstupil som mnoho mnoho vysetreni asi celeho tela uz predpokladam skoro. a stale nic okrem tych problemov co som napisal.. prosim o radu :(
MUDr. Kristina Vodičková Ph.D., FEBO  |  Basic member  |  Oftalmológia  |  Brno
  • 26 odpovedí
  • 1 Páči sa mi to
Dobrý den,
tak jak popisujete rozšiřování a zužování zornic, popisujete normální fotorekci lidské zornice - na světle se zornice zůží a dynamicky mění svůj průměr na základě intenzity světla, které dopadá na sítnici. Popisujete únavu očí a bolesti hlavy - může to souviset s dioptrickou vadu, o které nevíte. Popisujete spoustu vyšetření, ale očního lékaře jsem tam nenašla. Zkuste navštívit nejbližšího očního lékaře v míste bydliště, určitě Vám pomůže.
S pozdravem,

Súvisiace skúsenosti

Odborníci vo vašom okolí