Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Tretí pokus IVF - Mimotelné oplodnenie - IVF - Diskusia

Tretí pokus IVF

Tretí pokus IVF

ivana  |  Visitor
  • 3 odpovedí
ahojte všetci.s manželom sa chystáme pomaly na tretí pokus IVF a dúfame,že bude úspešný ako ten druhý a dotiahnem do konca.dúfam,že nebudú už komplikácie ako po druhom pokuse,že síce test bol pozitívny,ale tehotná som bola len dva mesiace a potom z ničoho nič prestalo malému byť srdiečko a najhoršie je natom to ,že nikto vám nepovedal prečo a ani v nemocnici,kde som bola na čistení a potom ked prišli výsledky nikto my nič nevysvetlil.tak teraz dúfame,že ten tretí pokus bude mať šťastný koniec a my sa budeme tešiť z vytúženého bábätka.kto má podobný osud ako ja alebo sa chystá na umelé oplodnenie alebo má nejaké otázky kludne popíšem.
nela  |  Visitor
  • 3 odpovedí
ahoj.ja idem 1krat.cakala som na vajicka.moje su nefunkcne :(prosim ta co ma caka?ako to bude prebiehat?berem iba tabletky:femoston
ivana  |  Visitor
  • 3 odpovedí
ahoj nela.no čaká ťa toho ešte dosť.já akurát sa chystám na stimulku a potom kontroly každý druhý deň letieť do blavy a potom odber vajíčok a následne nato oplodnenie.to bolo tak v skratke,ale ked chceš tak ti ešte toho popíšem viac a podrobnejšie.já to idem všetko abslvovať 3 krá tak som v tom trošku zbehlá.kam chodíte do centra?my do blavy do gyn-fivu.
nela  |  Visitor
  • 3 odpovedí
ahojjjj.chodim do martona helios.to si platis za kazdim 1800e?madona...mozes mi prosim ta aj viac popisat co ma caka.dakujem velmi pekne..

Odpoveď na nela

ivana  |  Visitor
  • 3 odpovedí
ahoj nela.no ono to tá cena záleží od veľa vecí všetky tie mikromanipulačné veci ako sú napichávanie spermií do vajíčka potom asistovaný zonálny hatching to ťa dokopy vyjde 300 eur,ale nám zas 3 pokus v centre nevyšiel tak skúsime na budúci rok do čiech konkrétne do brna do reprofitu.uvidíme možno tam budeme mať väčšie šťastie.kludne sa popýtaj čo potrebuješ inak na stránke www.modrý koník som zaregistrovaná.
Andrea  |  Visitor
  • 1 odpovedí
Ahoj ja idem prvy krat cakala som na vhodnu darkynu vajicok.Moje su nefunkcne.Chcem poradit ako to prebieha a co ma vlastne caka.Teraz som zacala jest tabletky Estrofem a buduci piatok idem na ultrazvuk maternice sliznice a potom ma caka samotny zakrok.Dakujem za tvoju radu.Moj mail je:Paaat@azet.sk.Dakujem a drzim palce
nela  |  Visitor
  • 3 odpovedí
ahoj.ako dlho si cakala na darkynu?v akom centre si?

Súvisiace skúsenosti

Stojí to za to

Najlepšia pani doktorka akú som kedy mala, veľmi milá, láskavá, usmievavá, trpezlivá, pri toľkej pozitívnej energii pri práci som zabudla aj na môj stres z vyšetrenia. Kiež by takých lekárov bolo viac.

Odborníci vo vašom okolí