Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
IVF po sterilizácii - Mimotelné oplodnenie - IVF - Diskusia

IVF po sterilizácii

IVF po sterilizácii

emulzia  |  Visitor  |  Zilina
  • 2 odpovedí
Dobry večer chcem vas poprosit o jednu otazku mam 41 rokou som 10 rokou po sterilizacii a chcela by som dietatko mohli by ste mi odpovedat či by sa dalo uskutočnit umele oplodnenie a kolko je asi cena všetkych vyšetreni vratane oplodnenia a poprosim ešte ake su rizika dakujem Rebeka
sas  |  Visitor  |  Bratislava
  • 1 odpovedí
no ja mam len 28rokov a podstupujemes manzelom ivf.u mna je to v poriadku ale manzel mahorsie vysledky.neviem ci chces od darcu,alebo od svojho partnera.nas priebeh.najprv mu urobili spermiogram,mne vnutorne vysetrenie organov,to trosku bolelo,lebo zavedu taky balonik,aby ti skontroloali priechodnost so sondov aj vajecniky.to ,ze je prblem na druhej strane,tak urobili geneticke vysetrenia na vysledky sa caka 6 tyzdnou.potom sme dali ziadost na poistovnu a ked je schvalena.tak mas dalsie konzultacie a daju ti recepty na hormonalne injekcie ccc 450e to stoja,potom podla cennika sa rozhodnes kolko ocytov ti to odoberu my asi dame 4-8 to je cena 270 e a este 100e na to,ze ta osetria a keby si mala komplikacie.a je dalsie mozes si dat aby vajicka dlksie sa vyvijali do takeho ikubatora,kde je sledovane a po 5 dnoch sa ti vlozia spat oplodnenie a sa caka,ci sa chytnu v maternici.bude sa to robit pod narkozou odobratie a transfer ambulantne vraj si polezim potom 20 min a domov.my sme gyn-fiv a sme zatial velmi spokojny s pristupom,boli sme pred tym inde a hned nas posielali na umele co chceme s takym spermiogramom,tak muza to odradilo a vobec nechceli nam pomoct zistit priciny,len sme vosli a platili ale gyn fiv az teraz budeme prvykrat platit za tie injekcie a mozes si ich postupne vyberat z lekarne a potom pred zahajenim tych do kopy 370 e,tak dufam,ze si si to precitala.drzim palce a neboj sa .Sasa
emulzia  |  Visitor  |  Zilina
  • 2 odpovedí
Ahojky dakujem velmi pekne za odpoved Rebeka
emulzia  |  Visitor  |  Zilina
  • 2 odpovedí
Este raz Saska opytam sa tato suma cca je to 820 eur to je suma ktoru hradite vy alebo vam ju preplaca poistovna ??lebo ja už mam 40 rokou takže mne by poistovna nezaplatila nič preto sa nato pytam dakujem ti velmi pekne a prajem pekny den Rebeka

Súvisiace skúsenosti

Stojí to za to

Najlepšia pani doktorka akú som kedy mala, veľmi milá, láskavá, usmievavá, trpezlivá, pri toľkej pozitívnej energii pri práci som zabudla aj na môj stres z vyšetrenia. Kiež by takých lekárov bolo viac.

Odborníci vo vašom okolí