Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Pulzovanie v oblasti vaječníkov - Hormonálne vyšetrenie - Diskusia

Pulzovanie v oblasti vaječníkov

Pulzovanie v oblasti vaječníkov

Kristina  |  Visitor  |  Bratislava
  • 1 odpovedí
Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či by ste vedeli identifikovať alebo aspoň približne určiť môj problém.
Už asi 3 mesiace si všímam pulzovanie v oblasti vaječníkov, ktoré je dokonca mierne viditeľné keď si ľahnem na chrbát a teda sa dá aj cítiť keď si tam priložím ruku. Je rýchlejšie ako môj tep, takže to že by to mohol byť môj tep som dávnejšie vylúčila. Zo začiatku som v oblasti podbruška cítila aj občasné bodnutia, ktoré neboli síce nejako značne bolestivé, ale boli. Teraz to bodnutie už skoro vôbec necítim, naozaj len málokedy a pomerne slabšie, ale pulzovanie neprestalo. Bola som za tým aj u gynekologičky, no tá mi povedala, že to nie je gynekologičky problém a že zápal vaječníkov zatiaľ vylučuje. Potom som s tým Bola aj u obvodnej lekárky a tá len zo slov gynekologičky tiež nevedela určiť o čo sa jedná. Tento mesiac by som mala ísť na ročnú prehliadku ku gynekologicke a neviem či to mám opäť spomenúť alebo nie.
Je to bežné? Čo by to prípadne mohlo byť?
Tatiana  |  Visitor  |  Zilina
  • 1 odpovedí
Aj ja to mám.par dní.zistili vám už čo by to mohlo byť?
Kristina  |  Visitor  |  Bratislava
  • 1 odpovedí
Nie, nič. Keby sa Vám podarilo niečo zistiť, prosím napíšte
mila_mila  |  Visitor  |  Bratislava
  • 6 odpovedí
  • 1 Páči sa mi to
ahojte, tiez som mala pulzovanie vo vajecnikoch, vyslo mi, ze pricinou su polycystické vajecniky.
Tu sa liečim https://doktorpro.sk/bratislava/services/gynecology/polycystic-ovaries
veľmi spokojný s výsledkami
Odborníci vo vašom okolí