Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Darujem vajíčka - Dárcovstvo vajíčok - Diskusia

Darujem vajíčka

Darujem vajíčka

sony15  |  Visitor
  • 3 odpovedí
Darujem vajicka a popripadne aj podla moznsti embrio..som zdrava zena mam 3 zdrav. deti genet. testy mam absolvovane
oakatka  |  Visitor  |  Kosice
  • 1 odpovedí
Dobry den. Mala by som zaujem. Som z Kosic. Bol by to problem?
sony15  |  Visitor
  • 3 odpovedí
Dobry vecer,
Neviem ci by to bol problem je som z okolia BA..ak by sme sa dohodli mozno by sa to dalo doriesit..

Sona
gubinka  |  Visitor  |  Kosice
  • 3 odpovedí
aj ja som z kosic a chcem darovat vajicka mam dve zdrave deti mam 23 rokov
janyc  |  Visitor  |  Banska Bystrica
  • 3 odpovedí
Dobry den, mala by som zaujem...čo príroda nedala, trochu jej v tom pomôct. som z BB
monka  |  Visitor  |  Bratislava
  • 2 odpovedí
Dobrý den.Napíšte mi prosím či je vaša ponuka aktúalna.Mala by som záujem!Som z BA!Pripájam svoj kontakt :pinterovamonika1@gmail.com (0917084845)Dakujem
zazi2601  |  Visitor  |  Presov
  • 1 odpovedí
Darujem vajicka....som 32 rocna zdrava zena.Mam 3 zdrave dcery
gubinka  |  Visitor  |  Kosice
  • 3 odpovedí
darujem vajicka mam dve krasne zdrave deti rok po sebe... mam 23 rokov a som z kosic... kedze deti su este malilinke najlepsie by bolo aj odber a vsetko uskutocnit v kosiciach... velmi by som chcela niekomu tiez dopriat to stastie
gubinka  |  Visitor  |  Kosice
  • 3 odpovedí
darujem vajicka som z kosic mam 23 rokov a dve krasne zdrave deti a kedze uz deti neplanujem rada by som pomohla aj inym...
mimi  |  Visitor  |  Kosice
  • 2 odpovedí
ahoj gubinka, ako by sme sa mohli skontaktovať?
mimi  |  Visitor  |  Kosice
  • 2 odpovedí
...dobrý deň gubinka, ak je ponuka ešte aktuálna budem rada ak sa ozveš na knapova.v@atlas.sk
Odborníci vo vašom okolí