Salón DOMI-NIKA

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s Salón DOMI-NIKA? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - Salón DOMI-NIKA

Salón DOMI-NIKA sa venuje oblasti služieb /kozmetika, kaderníctvo atď.../ . Široká škála služieb a odborný personál dokážu uspokojiť aj tie najnáročnejšie požiadavky zákazníčiek.

Ponúkame bohatý a komplexný sortiment služieb, naše pracovisko je vybavené elektoprístrojmi, /kozmetika, kaderníctvo, masaže atď.../ ktoré skvalitnia prácu našich profesionálov.

Našou hlavnou činnosťou je predlžovanie vlasov.

Na trhu pôsobíme od roku 2002. Za tú dobu sme získali dôveru zákazníčiek zo Slovenska aj zo zahraničia. Predlžovanie vlasov Vám ponúkneme viacerými metódami, ktoré Vám najviac bude vyhovovať. Služby súvisiace s predlžovaním alebo zhusťovaním vlasov Vám vieme zabezpečiť aj formou splátok (Quatro).

Samozrejmosťou je, že ponúkame aj ostatné služby ako je klasické kaderníctvo, kozmetiku, estetickú kozmetiku, manikúru, nechtový design, masáže, solárium, pedikúru atď...

Naše stále zákazníčky odmeňujeme 5 až 20 % zľavami na všetky služby. Akceptujeme platobné poukazy ACCOR SERVICE, SODEX HO a Sphere card.

Náš tip: Darčekové poukážky na všetky služby v salóne DOMI-NIKA

Urobte radosť svojim najbližším pri rôznych príležitostiach (narodeniny, Vianoce, výročia) a darujte im darček v podobe poukazu od salónu DOMI-NIKA v hodnote akú si sami určíte.

Salón DOMI-NIKA nieje iba prevádzkou, ktorá ponúka služby, ale je aj dodávateľom potrebného materiálu na predlžovanie vlasov a vlasovej kozmetiky a nechtovej kozmetiky. V prípade predlžovania vlasov a nechtového designu poskytujeme potrebné školenia. Našou špecializáciou je predaj európskych vlasov a zákazková výroba vlasových prameňov na predlžovanie, ktorá uspokojí aj najnáročnejšie očakávania a predaj nechtovej kozmetiky.

Ďalšou našou činnosťou je výuka a ďalšie vzdelávanie. Sme akreditované pracovisko MŠ na organizovanie rekvalifikačných kurzov v oblasti nechtového designu. Organizujeme rôzne školenia a kurzy v individuálnom časovom rozsahu.

Naše služby

Kozmetika

Elektrokozmetické prístroje sú nevyhnutnou súčasťou moderného kozmetického ošetrenia. Ťažko si dnes vieme predstaviť salón, ktorý by nevlastnil žiadny elektrokozmetický prístroj.

Prístroje nemajú za úlohu nahradiť klasické manuálne ošetrenie, veď priamy dotyk rukou, odborne vykonané rôzne druhy masáže sú najpríjemnejšou časťou kozmetického sedenia. Ale naopak, sú prípady, kde samotné ruky nestačia k dosiahnutiu výsledkov.

A tu sú nevyhnutné prístrojové ošetrenia, ktoré majú za úlohu zefektívniť a skvalitniť prácu kozmetičky.

Pokiaľ sa nevyznáte v elektrokozmetike, zaškolený personál nášho salónu Vám odborne poradí, čo by bolo pre Vás to najvhodnejšie, ako môžete existujúce prístroje navzájom kombinovať a čo môžete od daného prístrojového ošetrenia očakávať.

Kaderníctvo

Naše kaderníctvo Vám ponúka tieto služby: dámske strihanie pánske strihanie detské strihaniepredlžovanie vlasov troma metódamifarbenie, melír, trvalá... spoločenské účesy celkové poradenstvo týkajúce sa kozmetiky vlasov, rôznych problémov s vlasmi.

Predlžovanie vlasov

je nová technika vo vlasovom dizajne, ktorá Vám pomôže splniť si sen o dlhých vlasoch a objemnej hrive a to už za pár hodín. Možnosť výberu zo širokej farebnej škály a rôznorodosť textúr, naplnia očakávania aj náročných klientov. Výhodou predlžovaných vlasov je to, že Vás vôbec neobmedzujú. Môžete s nimi plávať, športovať, relaxovať, užívať si slniečka pri mori ...úplne bez obáv, že vlasy zostanú hodvábne jemné, lesklé a udžia si svoju kvalitu aj niekoľko rokov.

Optimálny počet prameňov:

  • Na zahustenie: od 50 ks - 80 ks

  • Na predlženie: od 100 ks - 150 ks

Manikúra

  • Klasická, Japonská, Francúzska manikúra

  • Parafínové zábaly, Masáž rúk

  • Modelovanie nechtov

Pedikúra

Solárium

  • 1min – 0,4 EUR/12,05 Sk

Masáže

Naše fotografie

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Info Ceny od* Ceny do*
Klasická masáž 30 minút Od 8 €
Lymfatické masáže, Lymfodrenáž Od 20 € Do 33 €
Reflexná masáž masáž chodidiel Od 7 €

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Adresy

Adresa
Drobného 16
841 02 Bratislava
Slovenská republika

 Bratislava