Napíšte nám

Recenzie (1)

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s RYANT Clinic? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


RYANT Clinic už získal/a tieto skúsenosti

Profil - RYANT Clinic

Motto:

Veríme, že sa môžete cítiť krajšie, zdravšie a sebavedomejšie.

Uvítanie

RYANT Clinic je moderná klinika dermatológie, laserovej a estetickej medicíny. Špecializujeme sa na kožu ako najväčší orgán ľudského tela. Naším cieľom je prinavrátiť koži zdravie, prirodzený mladistvý vzhľad, či zjemniť jej nedokonalosti. Radi Vám pomôžeme, aby ste sa cítili krajšie, zdravšie a sebavedomejšie.Objednajte sa a zistite "na vlastnej koži", čo to je kvalitná zdravotná starostlivosť...

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

ESTETICKÁ KLINIKA

Ak je vašou prioritou krása, v RYANT clinic budete v tých správnych rukách. Moderné pokroky v estetickej medicíne nám už dnes umožňujú spomaliť starnutie či omladiť pokožku. Naše špičkové technológie vám pomôžu znovu získať sebavedomie a zároveň si starostlivosť o pokožku užiť v maximálnej možnej pohode. Mnohé zákroky sú neinvazívne a majú výborné výsledky. Dokážeme vám pomôcť s problémami ako vrásky, celulitída, nežiaduce ochlpenie, jazvy, škvrny, strie či poklesnuté kontúry tváre. Netrápte sa s tým, čo sa dá riešiť. Pomôže moderná estetická medicína a tím RYANT clinic.

DERMATOLOGICKÁ AMBULANCIA

Súčasťou RYANT clinic je aj moderne vybavená súkromná dermatologická ambulancia. Používame tie najmodernejšie technológie, vďaka ktorým vám dokážeme ponúknuť nadštandardné riešenie vášho kožného problému. Liečime všetky problémy kože, okrem iných napr. akné, bradavice, znamienka, výrastky, rozšírené cievky či ekzém. Naším cieľom je, aby ste mali zdravú pokožku. Keďže práve koža je najväčší orgán ľudského tela a chráni nás pred vonkajším svetom, mali by sme jej venovať dostatočnú pozornosť. Objednajte sa k nám na vyšetrenie a vyskúšajte si nadštandardnú, ale pritom dostupnú starostlivosť "na vlastnej koži".

UROLOGICKÁ AMBULANCIA

Urológ je lekár, ku ktorému sa nielen mužom zvyčajne nechce. V RYANT clinic však na návštevu tohto lekára zmeníte názor. Naša súkromná urologická ambulancia vás privíta v príjemných moderných priestoroch, vyrieši vaše zdravotné ťažkosti a zabezpečí aj funkčné zákroky. Častý problém s erekciou, odstránenie plodnosti u mužov (vazektómia) či odstránenie predkožky penisu (cirkumcízia, alebo laicky aj obriezka), to všetko sú vyšetrenia a zákroky, ktoré u nás môžete absolvovať v pohode, bez stresu a s garanciou toho, že sa o vás postará vysoko odborný personál.

ALERGOLICKÁ AMBULANCIA

Veľké percento populácie dnes bohužiaľ trápia rôzne alergie. Často sú nezistené a prejavujú sa ako ekzémy, svrbivé, šupinaté a začervenané ložiská, vyrážky na koži, prípadne až ako žihľavka (urticaria), opuch alebo anafylaktický šok. Tieto typy alergií môžu buď znepríjemňovať každodenný život, alebo byť až potenciálne život ohrozujúce. Je preto dobré o nich vedieť a vyhýbať sa alergénom, ktoré človeku tieto stavy spôsobujú.

Ako zistíte, ktoré typy alergénov vám vadia? Pomôže vám naša kožná alergologická ambulancia. Špecializujeme sa na kožné alergologické testy, ktoré odhalia precitlivenosť na chemické látky z domáceho a pracovného prostredia a až 20 najčastejších potravinových alergénov, ktoré sa bežne objavujú v strednej Európe.

 

 

Profesná filozofia

Máme moderné prístrojové vybavenie vďaka čomu vieme lepšie diagnostikovať príčiny problémov a medikamentóznu liečbu veľmi efektívne kombinovať s ďalšími procedúrami. Pomôžeme vám dosiahnuť rýchlejší a lepší výsledok a počas ošetrenia sa u nás budete cítiť komfortne.Ak je potrebný chirurgický zákrok, nachádza sa u nás plne vybavená zákroková sála s najnovšími laserovými prístrojmi.Výhodou nášho prístupu je aj liečba na mieru nastavená pre každého pacienta tak, aby sme zabezpečili čo najlepší zdravotný aj estetický výsledok.

Zároveň vám dokážeme ponúknuť aj testovanie na kožné alergie. Mnoho kožných prejavov ako ekzémy, svrbivé, šupinaté a začervenané ložiská, vyrážky na koži, prípadne ako žihľavka (urticaria), opuch alebo anafylaktický šok sú totiž prejavom alergickej reakcie, hoci o tom pacient vôbec nemusí vedieť.Práve preto je dobré podstúpiť testovanie na kožné alergie , ktoré možné alergény spoľahlivo odhalí. Pokiaľ máte rôzne nežiaduce kožné prejavy nezisteného pôvodu, môžete u nás v rámci kožnej alergologickej ambulancie absolvovať aj testovanie na kožné alergie.

 

Naša ordinácia/klinika

Naša súkromná dermatologická ambulancia, ktorú vedie kožný lekár  MUDr. Tomáš Ryant, vám pomôže s vašim kožným resp. slizničným problémom. Našou každodennou náplňou je diagnostika a liečba ochorení kože, a takisto dispenzárna starostlivosť o dermatologických pacientov.

Aké typy ochorení liečime?

 • znamienka
 • výrastky
 • akné
 • bradavice
 • cievky
 • potenie
 • jazvy
 • škvrny
 • mykóza
 • chronické ochorenia (psoriáza, ekzémy, rozacea, atď.)
 • kožné alergie

Výhodou kožnej ambulancie v novootvorenej klinike dermatológie a estetickej medicíny je hlavne špičkové prístrojové vybavenie a vlastná, plne vybavená zákroková sála. Máme najnovšie laserové prístroje a medikamentóznu liečbu tak dokážeme veľmi efektívne kombinovať s ďalšími metódami.

Vďaka individuálnemu prístupu ku každému pacientovi je našou výhodou aj na mieru nastavená liečba, ktorá má často lepšie zdravotné i estetické výsledky. Počas vyšetrenia i ošetrovacích procedúr sa u nás budete cítiť príjemne a komfortne. Postará sa o vás milý a odborne podkutý personál a k vašej pohode prispeje aj nový a harmonický priestor klinky.

MUDr. Peter Blaško – urológ špecialista s viac ako 13-ročnými skúsenosťami z denno-dennej diagnostickej a operatérskej praxe, ktorý vedie moderne vybavenú operačnú sálu a skúsený tím. Výhodou súkromnej ambulancie v rámci privátnej kliniky je hlavne komfort objednania sa na presný termín a diskrétnosť vyšetrenia. Naša súkromná urologická ambulancia vás privíta v príjemných moderných priestoroch, vyrieši vaše zdravotné ťažkosti a zabezpečí aj funkčné zákroky.

Častý problém s erekciou, odstránenie plodnosti u mužov (vazektómia) či odstránenie predkožky penisu (cirkumcízia, alebo laicky aj obriezka), to všetko sú vyšetrenia a zákroky, ktoré u nás môžete absolvovať v pohode, bez stresu a s garanciou toho, že sa o vás postará vysoko odborný personál.

Konzultácie

Všeobecné dermatologické (kožné) vyšetrenie u nás stojí 17 €. Všeobecné urologické vyšetrenie u nás stojí 30 € a zahŕňajú objednanie na vopred dohodnutý deň a čas. Stačí si zatelefonovať na recepciu, napísať email alebo sa nám ozvať cez kontaktný formulár. Ozveme sa vám najneskôr nasledujúci pracovný deň a spoločne si dohodneme  najbližší voľný termín, ktorý by vám vyhovoval. Klinika má ordinačné hodiny od 7:30 do 16:00. Po dohode sme schopní vyhovieť vám aj počas víkendu.

Ako prebieha vyšetrenie? Prídete k nám, pohodlne sa usadíte v čakárni, a potom vás čaká konzultácia s lekárom - špecialistom, počas ktorej preberiete váš problém. Lekár vás vyšetrí a na základe diagnostiky navrhne možné riešenia, napr. nastaví vám medikamentóznu liečbu, alebo vám odporučí zákrok. Ak si to vyžiada váš stav, nasleduje kontrola alebo iná pozákroková starostlivosť. 

Naše fotografie

Lekári & Pracovisko

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Ceny od* Ceny do*
Liečba bradavice (verrucae) Od 25 €
Diagnostika histiocytózy
Diagnostika znamienok Od 30 € Do 40 €
Liečba condylomata accuminata a iných bradavíc Od 17 €
Liečba folikulitídy Od 17 €
Liečba furunkulu Od 17 €
Liečba herpetických infekcií Od 17 €
Liečba infekcií vyvolaných chlamýdiami Od 17 €
Liečba lupienky (psoriáza) Od 17 €
Liečba onychomykóz a ostatných dermatomykóz Od 17 €
Liečba ruže (erysipel) Od 17 €
Liečba ružovky (rosacea)
Liečba svrabu (scabies) Od 17 €
Liečba vitiliga (choroba bielych škvŕn) Od 17 €
Liečba žihľavky (urticaria) Od 17 €

Zobraziť viac Zobraziť menej

U nás je možnosť zaplatiť platobnou kartou.

Upozornenie

 • Ceny sú iba orientačné
 • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Prielohy 8430/1B
OC DAPA
010 07 Žilina
Slovenská republika

 Žilina   
Ordinačné hodiny
Pondelok
07:30 - 16:00 
Utorok
07:30 - 18:00 
Streda
07:30 - 16:00 
Štvrtok
07:30 - 16:00 
Piatok
07:30 - 16:00