Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s ProCare Košice? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - ProCare Košice

Motto:

Zdravotná starostlivosť, ktorú si VYberiete

Poliklinika Košice

Poliklinika ProCare v Košiciach uzatvorila zmluvu so Všeobecnou zdravotnou poisťovňou na všetky lekárske odbory. Poliklinika má týmto uzatvorené zmluvy so všetkými zdravotnými poisťovňami na Slovensku (Dôvera ZP, Union ZP, Union komerčná poisťovňa, VšZP).

Poliklinika ProCare v Košiciach je situovaná v novej, modernej budove na Sídlisku KVP, na ul. Jána Pavla II., č.5. Svojim klientom poskytuje široké spektrum komplexných zdravotníckych služieb. Ide predovšetkým o ambulantnú preventívnu a diagnosticko – liečebnú činnosť, poskytovanú pacientom na 30 ambulanciách.

Sú tu 2 ambulancie všeobecných lekárov pre dospelých, ambulancia všeobecnej lekárky pre deti a dorast, dve gynekologické ambulancie, stomatologická ambulancia a 23 špecializovaných ambulancií. Ambulancie sú vybavené modernou zdravotníckou technikou, ktorá je pri vyšetrovaní pacientov plne k dispozícii. Klienti sú objednávaní na vyšetrenie na presne stanovený čas, nečakajú, lekár má vyhradený dostatok času na každého pacienta, má možnosť sa mu venovať. Samozrejmosťou je elektronická karta pacienta, ktorú klient využíva pri zdravotníckej starostlivosti v sieti polikliník ProCare po celom Slovensku, napr. v Bratislave. V budove polikliniky je lekáreň, kde si pacienti môžu vybrať predpísané lieky.

Poliklinika poskytuje svojim individuálnym aj firemným klientom niekoľko druhov komplexných preventívnych prehliadok, napr. so zameraním na onkologické, či kardiologické ochorenia. Lekárka pracovného lekárstva, v spolupráci s ostatnými špecialistami poskytuje prehliadky pracovnej zdravotnej služby pre všetky kategórie rizika. Poliklinika má samostatné pracovisko jednodňovej chirurgie, ktoré disponuje dvomi moderne vybavenými operačnými sálami, samostatnou ambulanciou, vstupnými filtrami pre pacientov a personál a ôsmymi posteľami na zotavenie pacientov po operačnom výkone, ktoré sú zabezpečené monitorovacou technikou, medicinálnymi plynmi a dohľadom skúsených zdravotníkov.

Jednodňová chirurgia poskytuje operačné výkony v odboroch všeobecná chirurgia, gynekológia, urológia, ortopédia, plastická chirurgia, ORL. Pacientom zabezpečíme predoperačné vyšetrenie, používame moderné anesteziologické metódy umožňujúce hladký operačný výkon, skoré zotavenie a prepustenie do domácej starostlivosti pod dohľadom našich odborníkov.

Ordinačné hodiny

Po - Pia: 7.30 - 16.00 hod.

Naše fotografie

Lekári & Pracovisko

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Zubné lekárstvo
Dentálna hygiena
Zubné výplne
Fyzioterapia a rehabilitácia
Elektroliečba, Elektrostimulácia
Klasická masáž
Lymfatické masáže, Lymfodrenáž
Magnetoterapia
Reflexná masáž
Ortopédia
Koleno - operácia menisku
Koleno - plastika predného zkríženého väzu

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Jána Pavla II. 5
040 23 Košice
Slovenská republika

 Košice