MUDr. Petra Hlaváčová PhD., FEBO

Oftalmológia Bratislava

Napíšte nám

Recenzie (2)

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s MUDr. Petra Hlaváčová PhD., FEBO? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


MUDr. Petra Hlaváčová PhD., FEBO už získal/a tieto skúsenosti

Profil - MUDr. Petra Hlaváčová PhD., FEBO - Oftalmológia Bratislava

Naša klinika je vybavená tou najmodernejšou diagnostickou a operačnou technikou. V mnohých prípadoch disponujeme prístrojovým vybavením ako jediní v rámci celej SR, a preto dokážeme pacienta komplexne vyšetriť, ako aj vyriešiť jeho očné ochorenie komplexne.

Starostlivosť poskytujeme v nadštandardne vybavených priestoroch s najkvalitnejšou supersterilnou operačnou sálou, ktorá dosahuje najvyšší možný stupeň sterility v SR, najmodernejším prístrojovým vybavením a s garanciou najlepších špecialistov vo svojich odboroch.

 
Rozvíjame najnovšie trendy v mikrochirurgii oka, preferujeme pre pacienta najbezpečnejšie a najmenej zaťažujúce operačné techniky. Ako prvé pracovisko na Slovensku a jedno z mála v Európe sme zaviedli rutinnú operáciu sivého zákalu technikou MICS - Micro Incision Cataract Surgery, cez 1,8 mm rohovkový rez. Ako jediné súkromné pracovisko máme možnosť operácie glaukómu laserom – selektívna laserová trabekuloplastika. Náš mikrochirurgický tím pravidelne absolvuje prestížne svetové kongresy a certifikované chirurgické kurzy.
 
V prípade záujmu je naša klinika schopná poskytnúť vám zdravotnú starostlivosť aj v rámci bežnej očnej ambulancie. A to nielen pre vás, ale aj pre vašich rodinných príslušníkov.
 
V rámci poskytovania zdravotnej starostlivosti v odbore oftalmológia sme počas pôsobenia nášho pracoviska nezaznamenali ani jednu z možných závažných per a pooperačných komplikácií u ani jedného z našich pacientov. Prvoradým cieľom nášho pracoviska je absolútna bezpečnosť a spokojnosť pacienta. Týmto krédom sa uberáme od vzniku kliniky.
 
Kolektív očných lekárov vedie očný chirurg doc. MUDr. Marián Potocký, PhD., ktorý je aktívnym členom svetových odborných oftalmologických spoločností a má s mikrochirurgiou oka najdlhšie skúsenosti na Slovensku. Ako jeden z prvých začal realizovať mikrochirurgické zákroky na Slovensku ambulantne.
 
Našim záujemcom z väčšej diaľky ponúkame výnimočný zážitok – dopravu na operáciu a späť privátnym lietadlom v cene operácie. Do 1 hodiny tak môžete byť na našej klinike v Bratislave. Platí v prípade záujemcov o refrakčnú chirurgiu, ktorí sú mimo Slovenskej republiky.
 
Vďaka klinike očnej mikrochirurgie sa nemusíte zaťažovať návštevou Vášho obvodného lekára. V našej špecializovanej ambulancii môžete absolvovať komplexné očné vyšetrenie a môžete byť priamo odporučený na operačný zákrok.

Všetko bez výmenných lístkov. Očná ambulancia je totiž priamo súčasťou kliniky očnej očnej mikrochirurgie. Môžete prísť priamo k nám.

 

 

Naše fotografie

Zobraziť viac Zobraziť menej

Napíšte nám

Adresy

Oftalmológia Bratislava
Adresa
Prievozská 4/D
blok E, 1. poschodie
821 09 Bratislava
Ružinov
Slovenská republika

 Bratislava   
Ordinačné hodiny
Pondelok
07:00 - 15:00 
Utorok
07:00 - 15:00 
Streda
07:00 - 15:00 
Štvrtok
07:00 - 15:00 
Piatok
07:00 - 13:00