• 34 odpovedí
 • 1 Páči sa mi to

MEDICOM V.I.P., a.s.

Napíšte nám

Recenzie (1)

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s MEDICOM V.I.P., a.s.? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


MEDICOM V.I.P., a.s. už získal/a tieto skúsenosti

Profil - MEDICOM V.I.P., a.s.

*NEW* II. generácia zväčšovania prsníkov kmeňovými bunkami – teraz už za cenu silikónov

Klinika modernej liposukcie MedicomVIP

vznikla v roku 2006 ako jediné špecializované neštátne zariadenie v odbore plastická a estetická chirurgia. Klinika sídli v pokojnej vilovej štvrti v širšom centre Bratislavy. Toto výnimočné zariadenie plastickej a estetickej chirurgie vzniklo spojením skúseností popredných odborníkov a jedinečnej svetovej technológie a je špecializované výhradne na formovanie postavy tumescenčnou liposukciou a korekciu estetických nedostatkov vlastnými tukovými a kmeňovými bunkami klienta. Práve klinika MedicomVIP priniesla na Slovensko tieto najnovšie metódy, ktoré sa postupne zaužívali aj na ostatných klinikách. MedicomVIP reprezentuje vysoko kvalifikovaný kolektív zdravotníckych pracovníkov s medzinárodnými skúsenosťami. Od svojho založenia prináša najnovšie trendy, technológie a najvyššie štandardy, ktoré plastická a estetická chirurgia ponúka.

Tumescenčná liposukcia

Tumescenčná liposukcia je momentálne najžiadanejšia plastická operácia na trhu. Plastická chirurgia dokáže natrvalo odstrániť neželaný tuk z problémových oblastí, v ktorých nepomáha ani diéta, namáhavé cviky, delená strava, či iné spôsoby chudnutia a formovania postavy.
Moderná liposukcia nie je len spôsob trvalého odstránenia prebytočného tuku, ale táto jedinečná operácia Vám dáva šancu mať nové krásne väčšie a plnšie prsia len vďaka vlastnému tuku. Vlastný tuk umožňuje aj vyhladiť vrásky alebo omladiť pleť. Takéto riešenie je úplne prirodzené, trvalé, estetické. A to všetko bez silikónových implantátov, botoxu alebo kyseliny hyalurónovej. Váš vlastný tuk je najprirodzenejší výplňový materiál tej najvyššej kvality. Klinika modernej liposukcie MedicomVIP vykonáva najviac tumescenčných liposukcií ročne na Slovensku.

Výhody a jedinečnosť tumescenčnej liposukcie:

 • Rýchlosť, jednoduchosť, trvalosť, prirodzenosť
 • Odstránenie neželaného tuku bez skalpela a narkózy
 • Nezaťažujú metabolizmus
 • Žiadne drastické diéty či chudnutie
 • Žiadna bolesť, okamžitý výsledok
 • Odstráni neželaný tuk navždy

Kmeňové bunky

Kmeňové bunky sa nachádzajú v rôznych tkanivách a orgánoch nášho tela a sú nám preto úplne prirodzené a vlastné. Kmeňové bunky sa najčastejšie extrahujú z kostnej drene alebo tukového tkaniva. Práve tukové tkanivo je najbohatším a najjednoduchšie prístupným zdrojom kmeňových buniek. Kmeňové bunky majú dve základné funkcie:

 1. Schopnosť vlastnej regenerácie
 2. Schopnosť regenerácie a opravy poškodených tkanív a buniek

Tieto vlastnosti sú využívané v plastickej a estetickej chirurgii, kde kmeňové bunky a vlastný tuk pacienta slúži ako prirodzený výplňový materiál pre zväčšenie prsníkov. Ide teda o bezkonkurenčne najvhodnejší a najbezpečnejší spôsob augmentácie, keďže nie sú použité žiadne umelé látky, ktoré predstavujú určité riziko.

Zväčšenie prsníkou kmeňovými bunkami

V minulosti sa najčastejšie používali pre zväčšenie prsníkov silikónové implantáty. V súčasnosti sa stále viac pozornosti venuje prirodzeným metódam, ktoré nezaťažujú organizmus  umelými látkami, ale využívajú prirodzené zdroje, ako sú tukové tkanivo a kmeňové bunky. Zväčšenie prsníkov pomocou silikónových implantátov nesie so sebou niekoľko rizík ako napr. potrebu vymeniť implantát po niekoľkých rokoch, možnosť prasknutia implantátu, či odmietnutie implantátu organizmom. Pri použití vlastných kmeňových buniek a tuku tieto riziká odpadajú, nakoľko ide o vlastný genetický materiál klienta, telo ho bez akýchkoľvek komplikácii príjme. Obrovskou výhodou tejto metódy je, že klientke nevznikajú žiadne jazvy, ako to býva pri vkladaní silikónových implantátov. Tukové tkanivo spolu s kmeňovými bunkami sa do prsníka implantuje len za pomoci injekčnej ihly. Na prsníku teda po zákroku ostane iba vpich, ktorý sa jednoducho prelepí umelým stehom a za pár dní sa sám zrastie. Klientka teda nie je nijakým spôsobom obmedzovaná v pohybe a je schopná plnohodnotného života bezprostredne po zákroku. Pri II. generácii kmeňových buniek je ich koncentrácia v implantovanom tuku niekoľkonásobne vyššia ako doteraz, preto sú aj výsledky zväčšenia poprsia úžasné. Prsia sú príjemne mäkké a prirodzené na dotyk. Dôležitým faktom je aj skutočnosť, že II. generácia kmeňových buniek sa vykonáva iba za lokálnej anestézie, teda nevyžaduje celkovú narkózu pacientky. Zväčšenie poprsia alebo rekonštrukciu prsníka po onkologickom ochorení touto metódou dodnes vo svete podstúpili tisícky žien a ani jedna z nich nemala žiadne pooperačné problémy.

Touto unikátnou metódou sa dajú zväčšiť nielen prsia, či iné želané partie tela, ale aj vypĺňať vrásky alebo povrchové nerovnosti kože, upraviť vrodené defekty, defekty po prekonaní rakoviny prsníkov a po rôznych zraneniach. Mnohým ľudom dávajú nádej na kvalitnejší a pokojnejší život s použitím vlastného materiálu, ktorý organizmus neodmietne, pretože je preň úplne prirodzený.

Lipofilling

Lipofilling je plastická operácia kedy sa ako výplňový materiál pre zväčšenie pier, výplň vrások, či inej partie používa vlastný tuk pacienta. Plastický chirurg najprv najjemnejšou metódou modernej liposukcie odsaje prebytočný tuk z problémových oblastí, tento je následne spracovaný v automatizovanom laboratóriu. Tukové tkanivo prechádza sériou procesov, počas ktorých sa tukové tkanivo upraví do požadovaného stavu a následne plastický chirurg takto upravený vlastný tuk pacienta použije ako prirodzený výplňový materiál tej najvyššej kvality. Lipofilling ako metóda využíva obrovský potenciál, ktorým vlastný tuk disponuje a prostredníctvom tohto najprirodzenejšieho výplňového materiálu si teraz môžete nechať úplne prirodzene a bezbolestne zväčšiť pery, prsia, vyhladiť vrásky, omladiť pokožku, či dokonca korigovať jazvy alebo iné chybičky krásy. Práve vďaka kmeňovým bunkám bude výsledný efekt trvalý, prirodzený a estetický. Ak ste odporcom botoxu, kyseliny hyalurónovej, silikónových implantátov a iných telu neprirodzených materiálov,  lipofilling pomocou vlastného tuku a kmeňových buniek na klinike modernej liposukcie MedicomVIP je práve pre Vás tá správna voľba.
Súčasťou lipofillingu je aj tumescenčná liposukcia, výsledný efekt je preto dvojnásobný. Nielen že získate prirodzenú výplň vrások, pier alebo inej časti tela, ale zároveň aj doteraz problematické partie budú vyformované odstránením prebytočného tuku.

Aké výhody má lipofilling oproti ostatným podobným zákrokom?

 • v prvom rade nezaťažuje organizmus žiadnym umelým materiálom typu botox, macrolane a pod.
 • počas celého zákroku má klient či klientka všetko pod kontrolou, môže reagovať na prácu plastického chirurga
 • výsledný efekt je trvalý, prirodzený, a estetický

MedicomVIP se o Vás stará nielen počas zákroku, ale aj po ňom. Vysoká profesionálna úroveň a rokmi overená kvalita zákrokov, ktorú Vám na klinike modernej liposukcie prinášame, sa podpísali pod vernosť a spokojnosť našich klientov.


Za Vašu priazeň Vám týmto ďakuje kolektív pracovníkov pod vedením MUDr. Martina Šimkanina.

Bližšie informácie o tumescenčnej liposukcii prsníkov kmeňovými bunkami a lipofilingu získate na stránke www.medicomvip.sk, kde je aj kontaktný formulár.

Naše fotografie

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Info
Lymfatické masáže, Lymfodrenáž 1 x 40 min. lymfodrenáž

Zobraziť viac Zobraziť menej

U nás je možnosť zaplatiť platobnou kartou.

Upozornenie

 • Ceny sú iba orientačné
 • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Magurská 1/B
831 01 Bratislava
Slovenská republika

 Bratislava