MEDICAL Beauty, s.r.o. - Laserové wellness štúdio

MEDICAL Beauty, s.r.o. - Laserové wellness štúdio

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s MEDICAL Beauty, s.r.o. - Laserové wellness štúdio? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - MEDICAL Beauty, s.r.o. - Laserové wellness štúdio

Profil štúdia

Cieľom nášho laserového wellness štúdia je pomôcť Vám získať Vami vytúženú postavu. Uvedomujeme si, že ide o veľmi diskrétnu záležitosť, a preto sme všetko prispôsobili tomu, aby mal náš klient maximálny pocit súkromia a profesionálnu starostlivosť.

Pri vstupe do nášho laserového wellness štúdia sa Vám rozbuši srdce a zatúžite využiť všetky naše služby, ktoré budú hýčkať a rozmaznávať celé vaše telo a vytvárať krásnu postavu Vašich snov. Služby, ktoré klientom ponúkame, sú zamerané nielen na telo, ale tiež na dušu. Je pre nás nesmierne dôležité vytvárať vzájomnú rovnováhu oblasti fyzickej a psychickej.

Klienti využívajú ojedinelú a výnimočnú kombináciu nášho špičkového vybavenia: UltraContour 2 generácie, NewLife B.E.A.M a laser firmy LightSheer. Technológia týchto najmodernejších prístrojov je bezpečná a výsledky ich užívania takmer ihneď viditeľné.

Príjemné prostredie, vysoko preškolený personál a úžasný výhľad na Bratislavu spolu so šálkou dobrého čaju Vám iste vykúzli úsmev na duši a naladí celú myseľ len do pohodových tónov.

Naše fotografie

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Lymfatické masáže, Lymfodrenáž

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Adresy

Adresa
Ľudové námestie 6
831 03 Bratislava
Slovenská republika

 Bratislava