Life Style - lekárska kozmetika

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s Life Style - lekárska kozmetika? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - Life Style - lekárska kozmetika

Lekárska kozmetika Life Style

Lekárska kozmetika Life Style je centrum laserovej a estetickej dermatológie, v ktorom používame  najmodernejšie prístroje a metódy  na  zlepšenie vzhľadu a sebavedomia. Na korekciu mimických vrások na tvári  a krku využívame aplikáciu botulotoxínu. Botulotoxín vo forme injekcií Botoxu alebo Dysportu používame aj na odstraňovanie nadmerného potenia v podpazuší,  na dlaniach, stupajach, v ingvínach , pod prsníkmi, na chrbáte alebo tvári. Na vyhladenie a vypnutie pleti používame liftingové ošetrenia: fotorejuvenizáciu, 3D rejuvenizáciu (kombinácia fotorejuvenizácie a rádiotermolifting) , 4D rejuvenizáciu (kombinácia fotorejuvenizácie, rádiotermoliftingu a laserového pílingu). Hĺbkový lifting  pomocou CO2 resurfacingu tzv. Benelift total. Pri týchto typoch ošetrenia nedodávame do kože žiadne účinné látky iba nútime kožu k vlastnej regenerácii . Preto je vhodné dodať do kože vitamíny s antioxidačnými účinkami ako aj kyselinu hyalurónovú s hydratačným pôsobením vo forme mezoterapie a mezoliftu. Kyselinu hyalurónovú vo forme gélu (kožných výplní) používame  na  vyplnenie hlbokých vrások a záhybov v nosovoústnej oblasti, na jamky pod očami, na modelovanie tváre v oblasti líc, na zväčšovanie a zodvihnutie kútikov pier. Kožné výplne s obsahom kyseliny hyalurónovej patria medzi vstrebateľné materiály. Kyselina hyalurónová v redšej forme - tzv. nezosieťovaná sa používa na hydratáciu kože. Jednou z možností ako ju do kože vpraviť je mezoterapia, pri ktorej sa na koži vytvoria veľmi jemné vpichy - tzv. mezolift. Toto ošetrenie je vhodné pre suchú pleť, alebo v prípade ak treba rýchlo dosiahnuť svieži vzhľad pleti (napr. pred dôležitou spoločenskou udalosťou). Moderné technológie ponúkajú aj iné možnosti prepravy výživných látok do kože. Medzi ne patrí aj bezihlová mezoterapia, ktorá využíva špeciálne elektrické prúdy na vytvorenie dočasných pórov v koži.

V našom zariadení používame najmodernejšiu metódu na  zlepšenie kvality pleti, ktorou je frakcionovaný CO2 resurfacing. Okrem ablatívneho (deštrukčného)  CO2 lasera máme diodový laser  na trvalú depiláciu, cievne lasery na odstraňovanie cievok na tvári a nohách, Q switched laser na odstraňovanie  tetovania, erbiový laser na laserový píling a odstraňovanie výrastkov na koži, Smoothbeam laser na liečbu akné ako jediné pracovisko na Slovensku ako i LED modreé a červené svetlá.

Lekárska kozmetika Life Style ponúka aj metódy pre formovanie postavy. Medzi jednu z najobľúbenejších patrí podtlaková pulzná masáž -  Endermologie nazývaná tiež LPG. Naše zaškolené pracovníčky používajú prístroj od svetoznámeho francúzskeho výrobcu LPG (keymodule CELLU M6), ktorý je určený najmä na ošetrenie celulitídy a opuchov. Pre podporenie účinkov ošetrenia je možná jeho kombinácia s podtlakovou rádiofrekvenciou. Podpora svalstva je možná aj pomocou elektromyostimulácie elektrickými prúdmi. Pre tento typ ošetrenia máme špeciálny prístroj, ktorý je schopný naraz stimulovať svaly a zároveň ožarovať kožu a podkožný tuk biostimulačným svetlom a hlboko prenikajúcim infračerveným žiarením. Týmto trojitým zásahom dochádza k posilneniu svalstva, urýchleniu metabolizmu v tukovom tkanive a detoxikácii organizmu zrýchleným prúdením krvi. V rámci relaxačného programu naše pracovisko poskytuje rôzne druhy fyzioterapeutických relaxačných masáží.

Náš tím

V snahe o priblíženie sa a získanie ideálnych kriviek Vášho tela bez celulitídy a tváre bez vrások Vám radi pomôžeme najmodernejšími metódami (botulotoxín, výplne s kyselinou hyalurónovou, fotoomladenie, vyšetrenie znamienok dermatoskopom), prístrojmi (frakcionovaný CO2 laser, cievne lasery, depilačný laser, erbiový laser, IPL, LPG endermology, podtlaková masáž na celulitídu, lymfodrenáž ) ako i milým prístupom v príjemnom prostredí.

Lekárska kozmetika - Life Style Centrum Laserovej a Estetickej  Dermatológie (CLED), v ktorom Vám zaškolený usmiaty personál poskytne služby a pomôže Vám riešiť Vaše problémy na vysokej odbornej úrovni, za výborné ceny.

Naše služby

 • Laserová a estetická dermatológia

 • Konzultačná a diagnostická činnosť dermatológa

 • Protivráskový program - botulotoxín, výplne vrások a zväčšenie pier

 • Omladenie pleti –fotorejuvenizácia, frakčný resurfacing, mezolift, AHA kyseliny

 • Depilácia laserom, IPL

 • Odstraňovanie tetovania laserom

 • Odstraňovanie výrastkov na koži, bradavíc a fibrómov laserom

 • Odstraňovanie pigmentových škvŕn pomocou IPL a lasera

 • Odstraňovanie červených a fialových cievok lasermi

 • Odstraňovanie nadmerného potenia botulotoxínom

 • Odstraňovanie jaziev, strií laserom

 • Komplexná liečba akné – PDT, modré svetlo,smoothbeam laser

 • Injekčná lipolýza

 • Odstraňovanie znamienok a výrastkov chirurgicky

 • Ošetrenie vrások okolo očí a úst laserom

Dermatokozmetické ošetrenia a ručné masáže

 • Dermatokozmetika – aktívna hydratácia, skinfitness, mikrodermabrázia, kompletné ošetrenie s masážou, hĺbkové čistenie pleti, biostimulačný laser, ultrazvuková škrabka, exkluzívne ošetrenie francúzskou prírodnou kozmetikou REMY LAURE

 • Odstraňovanie celulitídy a formovanie tela a detoxikácia – LPG,lymfodrenáž,rádiofrekvencia, Infrared HIGH-TECH, sauna

 • Ručné masáže – klasická masáž, reflexná masáž, športová masáž, mäkké techniky

Naše fotografie

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Info Ceny od* Ceny do*
Klasická masáž Od 15 € Do 23 €
Lymfatické masáže, Lymfodrenáž jedno ošetrenie (30min) Od 8 €
Reflexná masáž Od 13 €

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

 • Ceny sú iba orientačné
 • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Dohnányho 12
Bratislava
Ružinov
Slovenská republika

 Bratislava