Napíšte nám

Recenzie (2)

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s eurodent MEDIMA s.r.o.? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


eurodent MEDIMA s.r.o. už získal/a tieto skúsenosti

Profil - eurodent MEDIMA s.r.o.

Uvítanie

Eurodent MEDIMA je súkromné zdravotnícke zariadenie špecializujúce sa na stomatológiu, orálnu chirurgiu, implantológiu, pedostromatológiu a plastickú chirurgiu. Súčasťou zariadenia je ich vlastné vybavenie, vďaka ktorému nie sú závislí na externých dodávateľoch. To zaručuje vysokú výslednú kvalitu zákrokov a najmä ich rýchlosť.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

Stomatológia

Pokiaľ Vás trápia zuby a navštívite eurodent MEDIMA, postarajú sa o Vás MUDr. Jozefína Fečková, MDDr. Janka Špigäthová a Dr. Andreas Vutas. Tí Vám pomôžu s liečbou zubného kazu a zubnej parodontitídy, aplikujú korunky a mostíky, snímateľné celkové i čiastočné náhrady, a pomôžu i v prípade, ak by Vaše dieťa trpelo podobnými problémami. O dentálnu hygienu sa Vám postará d.h. Alica Móricová.

Implantológia

MUDr. Juraj Strecha PhD. Vám pomôže pokiaľ budete potrebovať osadiť titánové implantáty do kostí čeluste a sánky, skrutkové implantáty, čepeľkové zubné implantáty, čelustno-ortopedické implantáty, alebo ak budete potrebovať náhrady jednotlivých zubov i celých skupín.

Orálna chirurgia

V repertoári služieb orálnej hygieny má eurodent MEDIMA zákroky zložitej extrakcie zubov, viacpočetnej extrakcie zubov, úpravy kostného hrebeňa čeľuste a sánky, úpravu slizničných rias, chirurgické výkony na mäkkých tkanivách a ďasnách, plastické úpravy pod protézy, či chirurgické výkony potrebné pre potreby čelustných ortopédov.

Plastická chirurgia

MUDr. Igor Homola Vám ako plastický chirurg s radosťou pomôže pokiaľ Vás trápia a chceli by ste si dať odstrániť znamienka, upraviť viečka, uši alebo nos, či si nechať transplantovať vlasy.

Ošetrenia je samozrejme možné si nechať vykonať v celkovej anestéze.

Naša klinika

Lekári z kliniky eurodent MEDIMA od roku 2000, kedy klinika vznikla, už ošetrili tisícky pacientov zo Slovenska i zahraničia. Ročne ošetria v priemere viac ako 5000 pacientov, ktorých sa stará tím 4 doktorov – stomatológov, 1 plastický chirurg, 1 anesteziológ a 5 sestričiek.

Ambulanciu eurodent MEDIMA nájdete v Martine, na ulici Priehradka 20. Súčasťou zariadenia je oddelenie zubnej techniky, vďaka ktorému nie je eurodent závislý na externých dodávateľoch, a všetky výkony je tak možné vykonávať priamo v ambulancii

Naše fotografie

Lekári & Pracovisko

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Ceny od*
Dentálna hygiena
Liečba paradentózy (prístroj Vector)
Stomatochirurgia
Zubné výplne Od 32 €

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Priehradka 2
036 01 Martin
Slovenská republika

 Martin