DERMA-CARE s.r.o Dermatovenerologická ambulancia

DERMA-CARE s.r.o Dermatovenerologická ambulancia

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s DERMA-CARE s.r.o Dermatovenerologická ambulancia? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - DERMA-CARE s.r.o Dermatovenerologická ambulancia

Uvítanie

DERMA-CARE súkromná dermatovenerologická ambulancia ponúka širokú škálu dermatologických zákrokov. Pod vedením skúsenej dermatologičky MUDr. Denisy Ahlersovej poskytuje DERMA-CARE svoje služby dospelým klientom i deťom už od roku 2008.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

DERMA-CARE ponúka vyšetrenia a liečbu detí i dospelých s atopickým ekzémom, psoriázou a inými kožnými diagnozámi. Taktiež ponúka odstránenie bradavíc a výrastkov na tele tekutým dusíkom (kryoterapia), lokálnu a celkovú liečbu všetkých foriem akné, vyšetrenia znamienok dermatoskopom, diagnostiku a liečbu pohlavne prenosných chorôb, a vyšetrenie a liečbu vredov predkolenia.

DERMA-CARE taktiež poskytuje prednostné vyšetrenia a liečbu detských pacientov od novorodeneckého veku do 5 rokov, kontroly podľa potrieb a stavu dieťaťa. Ošetrovanie detí vo veku do 12 mesiacov poskytuje až po doporučení pediatrom do 24 hodín.

Počas vyšetrenia budú rodičia vždy podrobne oboznámení s charakterom ochorenia a jeho ošetrovaním. Vášmu dieťaťu dokážu pomôcť pokiaľ ich trápi atopický ekzém, rôzne infekcie kože v plienkovej oblasti, alergické výsevy, infekcie kože, ako napríklad plešňové, kvasinkové a vírusové (bradavice, moluská...). Vyšetrenia a liečba prebieha v spolupráci s detskou sestrou a v príjemnom prostredí, ktoré sa Vašim deťom bude istotne páčiť.

Naša klinika

Súkromná dermatovenerologická a kozmetologická ambulancia DERMA-CARE bola založená v roku 2008. Ambulanciu DERMA-CARE môžete nájsť na ulici kpt. Nálepku 2854/5 v Prešove, za budovou hlavnej pošty, na 1. poschodí. Po príchode Vás privíta vždy usmiata zdravotná sestra Eva Garajová.

Ambulancia spolupracuje so zdravotnými poisťovňami: Všeobecná zdravotná poisťovňa, Union a Dôvera.

Zaujímavosti

Zakladateľka Derma-Care, MUDr. Denisa Ahlersová,v roku 1996 ukončila štúdium na Lekárskej fakulte Univerzity P.J. Šafárika v Košiciach. Po skončení štúdia pôsobila do roku 1997 na IV. internej klinike FNLP, v Košiciach, odkiaľ prestúpila a až do roku 2003 pôsobila na kožnom oddelení FNLP v Košiciach. Neskôr posobila i na II. chirurgickej klinike FNLP, klinike plastickej a rekonštrukčnej chirurgie FNLP, a na kožnom oddelení FnsP v Prešove.

Naše fotografie

Lekári & Pracovisko

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Liečba bradavice (verrucae)
Diagnostika a prevencia HIV
Diagnostika znamienok
Liečba condylomata accuminata a iných bradavíc
Liečba infekcií vyvolaných chlamýdiami
Liečba kvapavky (gonorea)
Liečba lupienky (psoriáza)
Liečba onychomykóz a ostatných dermatomykóz
Liečba svrabu (scabies)
Liečba syfilisu (lues)
Liečba ulcus mole (mäkkého vredu)
Liečba žihľavky (urticaria)

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Adresy

Adresa
ul. kpt. Nálepku 2854/5
za Hlavnou poštou,bývalá budova Stavba, 1. poschodie
080 01 Prešov
Slovenská republika

 Prešov