Dental Studio 2001

Napíšte nám

Recenzie (1)

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s Dental Studio 2001? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Dental Studio 2001 už získal/a tieto skúsenosti

Profil - Dental Studio 2001

Motto:

Veľmi dôležité: Starostlivosť, ochota, "chcenie" a tiež vedomosti ošetrujúceho lekára.

Filozofia stomatologického centra

Od založenia praxe v roku 1995 je naša filozofia úzko prepojená s hodnotami nášho tímu. Veríme, že pacient nie je iba prípad, ale osoba, ktorej venujeme našu pozornosť a čas,  človek, ktorý vkladá do nás svoju dôveru, a preto sa jeho problémy stávajú aj našimi problémami. A tie sme odhodlaní spolu riešiť. K tomu patrí priateľské okolie, profesionálnay prístup a radosť z excelentnej stomatologickej a stomatotechnickej starostlivosti.

Každý pacient si praje dobrého zubného lekára.

A predsa, kto je to dobrý zubný lekár? Ktoré kritéria sú dôležité pre túto osobnú voľbu? A ako alebo kde môžem dobrého zubára nájsť?

Existujú určité odporúčania, povšimnutiahodné maličkosti, ktoré by pacient pri voľbe "svojho" dobrého zubára nemal prehliadnuť:

 • Prax je hygienická a čistá
 • Prázdna čakáreň je plus, ktoré hovorí o dobrom časovom manažmente
 • Medicínske postupnosti sú vám zrozumiteľne vysvetlené
 • Poskytovanie odborných informácií je výlučne záležitosť lekárov
 • Pacient je ošetrovaný ako človek a nie ako prípad
 • Poradenstvo pred ošetrením je samozrejmosťou
 • Náklady - finančná stránka - sú dohodnuté pred ošetrením
 • Lekár pracuje s rúškou na tvári
 • Ošetrenie je bezbolestné
 • Prax vykonáva spätnú väzbu - systém Recall

Tím Dental Studio 2001Dental Studio 2001 je domovom MUDr. Igora Čecha ml., ktorý spája svoje schopnosti, profesionalitu a prístup, aby poskytoval pacientom výnimočnú stomatologickú starostlivosť. Dr. Čech ošetruje každého pacienta v čo najvyššom možnom komforte v príjemnej atmosfére stomatologického centra Dental Studio 2001. S jeho prirodzeným jemným zaobchádzaním a ľudským prístupom si môžete byť istý, že váš úsmev je v dobrých rukách.
V tomto duchu vedie MUDr. Čech ml. aj celý tím lekárov a zdravotných sestier v našom stomatologickom centre. Svojich spolupracovníkov si vyberá so zodpovednosťou jemu vlastnou a je pre neho nesmierne dôležité, aby kopírovali jeho filozofiu prístupu a starostlivosti o pacienta.
V Dental Studiu 2001 sa vzájomne vnímame ako naozajstný tím, súdržná skupina zodpovedných ľudí, z ktorých každý svojim individuálnym profesionálnym výkonom prispieva k spoločnému výsledku a dobrému menu nášho stomatologického centra, kde je cieľom maximálna profesionalita a spokojnosť pacienta.
V tomto teamovom zoskupení sa počíta s každým členom rovnocenne, nezávisle od jeho pozície. Tento základný postoj našej spoločnej práce prispieva k rodinnej a priateľskej atmosfére, aj kvôli ktorej sa k nám naši pacienti radi vracajú.


MUDr. Igor Čech st., zubný lekár a zakladateľ stomatologického centra
MUDr. Igor Čech st. promoval v roku 1962 na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave, odbor stomatológia, od toho roku pracuje v Piešťanoch. Odborný rast : nadstavbové vzdelávanie  (atestácia , kurz tropickej medicíny, anglický jazyk, nadstavbová atestácia parodontológia). V rokoch 1968-1977  pôsobil ako lekár v Afrike, v Zambii (Kasama, Chipata, Univerzitná nemocnica v Lusake - výuka medikov a lekárskych asistentov), jeden rok pôsobil v Zambijskej leteckej lekárskej službe. Po návrate pracoval ako zubný lekár v Nemocnici s poliklinikou v Piešťanoch až do roku 1994, kedy založil a vybudoval v priestoroch Slovených liečebných kúpeľov svoje súkromné pracovisko DENTAL STUDIO 2001.
"V názve sa odráža progresívne myslenie, vízia pokroku a voľby moderných liečebných postupov - rok 2001 bol vnímaný ako vstup do tretieho tisícročia , a .... bolo to ľahko zapamätateľné a voľné telefónne číslo v systéme kúpeľného komplexu.
Filozofia vysokej profesionality a hlboko humánneho prístupu k pacientom je stálym princípom všetkých spolupracovníkov nášho zariadenia, akcentovaná neočakávanými pokrokmi v technickom rozvoji podporných prostriedkov ako aj samotnej stomatológie".

Aktivity : od r.1992 je MUDr. Igor Čech st. organizátorom benefičných koncertov s výťažkom pre mladých talentovaných ľudí, všestranný cestovateľ, organizátor a účastník mnohých expedícií (potápanie, námorný jachting, cesty v Afrike a iných krajinách, mnohé ako prvé v Československu, alebo Slovensku, prvý Slovák na Kilimandžáre). Pravidelne publikoval z ciest reportáže v Revue Piešťany.
Tenis, lyžovanie a hra na klavíri sú dodnes vášňou...


MUDr. Igor Čech ml., zubný lekár – vedúci lekár stomatologického centra
Od roku 1997, po skončení štúdia na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave, odbor stomatológia, pracuje v súkromnej zubnej praxi, ktorú založil jeho otec MUDr. Igor Čech.  Jeho špecializáciou je implantológia, kostná rekonštrukcia, parodontológia, estetická stomatológia, protetika a alveoárna chirurgia. Podrobné informácie o domácej i zahraničnej odbornej a prednáškovej a publikačnej činnosti MUDr. Igora Čecha ml. nájdete tu.


MUDr. Miroslava Čechová, zubná lekárka
Po absolvovaní LF UK v Bratislave v roku 1997, pracuje v súkromnom stomatologickom centre Dental Studio 2001. V roku 2000 absolvovala atestáciu 1.stupňa.Od roku 2000 sa okrem konzervačného a protetického ošetrenia venuje ošetrovaniu detí, ošetrovaniu duševne postihnutých v celkovej anestéze a liečbe čeľustnoortopedickými aparátmi.Pravidelne sa zúčastňuje domácich a zahraničných vzdelávacích akcií. Je členkou Slovenskej komory zubných lekárov a Slovenskej ortodontickej spoločnosti.

 

Naše fotografie

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Dentálna hygiena
Liečba paradentózy (prístroj Vector)
Ortodoncia
Stomatochirurgia
Zubné výplne

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

 • Ceny sú iba orientačné
 • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Fotky pred/po

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Kúpeľný ostrov 13
921 01 Piešťany
Slovenská republika

 Piešťany