CRYSTAL ESTHETIC CLINIC

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s CRYSTAL ESTHETIC CLINIC? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - CRYSTAL ESTHETIC CLINIC

Uvítanie

Klinika Crystal Esthetic Clinic v Bratislave je modernou klinikou dermatológie a estetickej medicíny, vybavená tými najmodernejšími prístrojmi, kde sa o Vás postarajú skúsení lekári. Klinika poskytuje len to najlepšie, čo môžete momentálne v estetickej medicíne dostať. V Crystal Esthetic veria, že každý si zaslúži vyzerať krajšie a cítiť sa lepšie. Na prvé miesto stavajú individuálny prístup ku Vám, ako klientovi, a rešpektovanie Vašich požiadaviek. Samozrejmosťou je maximálne diskrétny prístup.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

Na klinike Crystal Esthetic poskytujú zákroky korektívnej dermatológie, laserovej dermatológie a prístrojovej kozmetiky.

Dermatológia

V ponuke dermatologických zákrokov na Crystal Esthetic Clinic nájdete celú škálu jednoduchých i komplexnejších zákrokov. V ponuke nájdete kombinovanú terapiu CO2 s PRP plazmou, dermálne výplne, výplne kyselinou hyalurónovou, medicínsku frakčnú mikroihličkovú rádiofrekvenciu, vyhladenie vrások, chemický píling tváre, ultrazvukový facelifting, mezonitový lifting, no i zákroky menej komplexné, ako napríklad odstránenie kožných výrastkov a bradavíc, či aplikáciu kolagénu.

Laserová dermatológia

Výhodou laserovej dermatológie je sterilita zákroku, kedy nedochádza ku kontaktu tkaniva s cudzím telesom, ktoré by mohlo potenciálne byť zdrojom infekcie. Zákrok je veľmi presný a účinný, hojenie je rýchlejšie a celý proces zaťažuje organizmus podstatne menej, v porovnaní s inými zákrokmi.
Laserom je možné vykonať korekciu pigmentových škvŕn, odstrániť tetovania, kožné výrastky a bradavice, a tiež sa ním vykonáva fotorejuvenizácia.

Prístrojová kozmetika

Prístrojová kozmetika využíva tie najmodernejšie prístroje. Tie pomáhajú zosilniť efekt ošetrenia a ich účinok preniká do hĺbky. Preto je prístrojová kozmetika veľmi obľúbená a na vzostupe. Je efektívna, bezbolestná, rýchla, a efekt sa zvyčajne dosiahne už po pár návštevách.

Zákroky prístrojovej kozmetiky zahŕňajú napríklad chemický píling, neinvazívny termolifting tváre, krku a dekoltu, odstránenie metličkových žiliek, 3d čepieľkové tetovanie obočia, či prístrojovú lymfodrenáž.

Naša klinika

Crystal Esthetic Clinic nájdete na ulici Ľadová 9, v širšom centre Bratislavy, len necelých 10 minút chôdze od hlavnej vlakovej stanice.

Naše fotografie

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Dermatológia Ceny od*
Liečba bradavice (verrucae) Od 36 €
Fyzioterapia a rehabilitácia Ceny od*
Lymfatické masáže, Lymfodrenáž

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Ľadová 9
811 05 Bratislava
Slovenská republika

 Bratislava