• 30 odpovedí

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s CosMed s.r.o.? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - CosMed s.r.o.

Uvítanie

V štúdiu lekárskej kozmetiky CosMed Vám ponúkame širokú paletu zákrokov starostlivosti o vašu pleť a telo. V našom štúdiu na Plynárenskej ulici v Bratislave sa postaráme o revitalizáciu, omladenie a uzdravenie pokožky vašej tváre i tela. Našimi hlavnými devízami sú kvalitné prístroje, skúsené pracovníčky, príjemné prostredie a starostlivosť o zákazníka.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

Okrem bežných metód sú našimi ťažiskovými prístrojmi diódový epilačný laser, frakčný erbiový laser na fotoomladzovanie, pigmentové škvrny, jazvy po akné a vyhladzovanie vrások, IPL laser na fotoomladzovanie, pigmentové škvrny a rozšírené cievky, Nd-YAG laser na odstraňovanie tetovania, OMNILUX na omladzovanie pokožky a liečbu akne vulgaris a prístroje na formovanie postavy, cielené odbúravanie tuku ultrazvukom a liečba celulitídy (NovaShape, CellSonic a rádiofrekvencia).

Poskytujeme taktiež kozmetické služby, zahŕňajúce komplexnú starostlivosť o pleť Vašej tváre i tela. V ponuke máme čistenie pleti, depiláciu vybraných partií tváre a tela, relaxačnú výživnú masku, peeling, masáž, a taktiež úpravu a farbenie obočia a rias.

Pri našich zákrokoch využívame len tie najmodernejšie prístroje a technológie. Pracujeme s osvedčenými značkami kozmetických prípravkov, ktoré sa nám osvedčili počas našej dlhoročnej praxe.

Naša klinika

Ak sa nás rozhodnete navštíviť, nájsť nás môžete v Apollo Business Centre na Prievozskej ulici 6. Zaparkovať môžete na stráženom parkovisku za budovou BBC3. Dávajte si však pozor, vjazd na parkovisko je len zo susednej Plynárenskej ulice! Pri zazvonení povedzte, že idete k nám, do CosMedu. Na Vašu návštevu sa budú tešiť lekárky MUDr. Zora Haviarová, MUDr. Andrea Tvrdoňová a MUDr. Tatiana Lôrinczová, a kozmetičky Monika, Adriana a masérka Blanka.

Taktiež Vám radi odpovieme na akékoľvek otázky o lekárskej kozmetike, poradíme Vám pri vašich problémoch, a prevedieme Vás jednotlivými krokmi našich zákrokov. Napíšte nám a naše doktorky Vám s radosťou pomôžu objasniť Vám detaily problémov, s ktorými si neviete rady, a odporučia vhodný postup pre ich riešenie.

Naše fotografie

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Fyzioterapia a rehabilitácia Info Ceny od*
Klasická masáž Od 10 €
Lymfatické masáže, Lymfodrenáž Od 12 €
Reflexná masáž Chodidlá 30 min 13 EUR ... Od 10 €
Dermatológia Info Ceny od*
Liečba vitiliga (choroba bielych škvŕn)

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Prievozská 6
Budova BBC3, prízemie
82109 Bratislava
Slovenská republika

 Bratislava