Napíšte nám

Recenzie (1)

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s AGEL Clinic? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


AGEL Clinic už získal/a tieto skúsenosti

Profil - AGEL Clinic

Uvítanie

AGEL Clinic, člen skupiny AGEL, je jedným z najväčších a najlepších poskytovateľov súkromnej zdravotnej starostlivosti v strednej Európe. Od roku 2016 ich nájdete i v Bratislave, kde prevádzkujú súkromnú špecializovanú nemocnicu AGEL Clinic. Tá sa zameriava na liečenie ochorení pohybového ústrojenstva, športovú medicínu, jednodňovú chirurgiu, a mnoho ďalších špecializovaných zákrokov.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

AGEL Clinic poskytuje širokú paletu rôznorodých služieb. Okrem algeziológie (liečba bolesti), sa zameriavajú i na cievnu chirurgiu, detskú ortopédiu, fyziatriu, balneológiu a liečebnú rehabilitáciu, neurochirurgiu, neurológiu, ortopédiu, plastickú chirurgiu, reumatológiu, vnútorné a všeobecné lekárstvo.

Tam však ich pole pôsobnosti nekončí. Pri bolestiach pohybového aparátu a liečbe neuropatických bolestí vám pomôžu využitím denného infúzneho stacionáru.

Na klinike nájdete i rádiologické pracovisko, kde sa môžete nechať vyšetriť digitálnym röntgenom, či pracovisko vybavené sonografickým prístrojom, pre vyšetrenie mozgových a obličkových tepien, brušnej aorty, a tepien a vén DK i HK.

V rámci rehabilitačných služieb poskytujú elektroliečbu, ultrazvuk, magnetoterapiu a laser. Ak by však Vaše problémy presahovali schopnosti týchto liečebných metód, vždy si môžete dohodnúť individuálnu liečebnú terapiu s jedným zo šiestich špecialistov. Tí poskytujú služby spiralodynamiky, DNS, tapingu, i športovcami toľko obľúbené mäkké techniky.

Medzi ďalšie ponúkané služby patrí i jednodňová chirurgia ciev, ortopedické operácie, či plastická chirurgia.

Špecialisti tímu AGEL Clinic Vám s radosťou poskytnú služby preventívnych prehliadok, kde si môžete vybrať z dvoch typov prehliadky, Basic a Medium. Taktiež sa môžete nechať vyšetriť na potravinové intolerancie a alergie. Vyšetrenia poskytujú pre akútnu asymptomatickú potravinovú alergiu I. Typu, asymptomatickú potravinovú alergiu I. Typu, a oneskorenú potravinovú alergiu III. Typu.

Týmto však zoznam služieb ponúkaných na súkromnej nemocnice AGEL nekončí. Pod jednou strechou toho nájdete skutočne mnoho, a so všetkými službami budete nadmieru spokojný.

Naša klinika

Kliniku AGEL nájdete v širšom centra Bratislavy, na Jelačičovej 8. Pod jednou strechou poskytujú nadštandardné služby, vysoký komfort, optimálne načasované a zosúladené vyšetrenia s terapiou. Preto sa nemusíte obávať žiadneho zbytočného čakania, tím erudovaných odborníkov Vám bude vždy nápomocný, a všetky vyšetrenia prebiehajú využitím tých najmodernejších prístrojov.

Naše fotografie

Lekári & Pracovisko

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Koleno - operácia menisku
Koleno - plastika predného zkríženého väzu
Noha - vbočený palec

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Jelačičova 8
82108 Bratislava
Slovenská republika

 Bratislava