Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Vši, hnidy - Liečba onychomykóz a ostatných dermatomykóz - Diskusia

Vši, hnidy

Vši, hnidy

ABC  |  Visitor  |  Trencin
Dobrý deň, už som zúfalá, vie mi prosím niekto poradiť? Už viac ako 3 mesiace bojujem a neviem sa zbaviť hníd vo vlasoch. Spočiatku som vylúčila možnosť, že by to boli vši, no aj keď sa to potvrdilo, po odstránení vší každý deň nachádzam nové hnidy aj po dôkladnom odstránení je to na druhý deň také isté. Mám oslabenú imunitu, preto parazitujú len na mne, doma to nikto ďalší nedostal. Som z nich nainfikovaná, brala som antibiotiká, asi 5 prípravkov z lekárne a stále aj domáce recepty. Nezaberá nič... Poznáte osvedčený spôsob, okrem vyholenia?
Ewa  |  Visitor  |  Banska Bystrica
  • 1 odpovedí
skus si zajst do lekarne a kupit si nyda pripravok - ten dusi vsi aj hnidy a nemusis ho opakovane nanasat staci raz a je po tomto hnuse

Súvisiace skúsenosti

ivan 27.02.2017
Stojí to za to

Píšem v mene môjho otca, ktorý si nevie RYANT clinic vynachváliť. Rýchle objednanie, príjemný personál na recepcii a veľká ochota a pomoc pána doktora. Ekzém, kt. otca trápi dlhé roky sa prehupol do asi najhoršej podoby,... Viac 

Odborníci vo vašom okolí