Trvalo poškodená pokožka na žaľudi?

Trvalo poškodená pokožka na žaľudi?

Nikolas28  |  Visitor  |  Bratislava
Zdravím, pred vyše rokom som spravil chybu a bez toho aby som to potreboval som vyskúšal jeden produkt z internetu s názvom Lad Lotion, ktorý sľuboval predlžiť pohlavný styk. Už krabička vyzerala divne ale povedal som si čo sa môže stať. Natrel som si tým (podľa návoda) žaľud, ale okamžite to začalo štípať a tak som si to umyl (možno nedostatočne). Každopádne som si všimol následne začervenanú pokožku hlavne na povrchu žaľuda, tam kde som to pravdepodobne natrel viac. Doktor mi povedal, že to bola asi nejaká alergická reakcia a za pár týždňov to zmizne. Avšak už je to vyše roka a stále vidno rozdiel vo farbe na žaľudi. Spodná časť skoro biela taká aká ma byť a hore trochu začervenaná s akoby takými malilinkými bodkami. Občas pri opakovanom sexe cítim ako keby tlak ale neviem či to má s tým niečo spoločné. Mal som v minulosto aj kvasinky ale to s tým asi nesúvisí Preto by som sa rád opýtal ak má niekto nejakú podobnú skúsenosť... Čo s tým? Kedy to asi zmizne? Či je možné že ma to nejako ovplyvňuje a či je možné že to tak ostane navždy? Prípadne či existuje nejaká mastička ktorá to ''vylieči'' respektíve navráti do pôvodného stavu? Ďakujem za každú pomoc a radu.

Súvisiace skúsenosti

ivan 27.02.2017
Stojí to za to

Píšem v mene môjho otca, ktorý si nevie RYANT clinic vynachváliť. Rýchle objednanie, príjemný personál na recepcii a veľká ochota a pomoc pána doktora. Ekzém, kt. otca trápi dlhé roky sa prehupol do asi najhoršej podoby,... Viac 

Odborníci vo vašom okolí