Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Kožny problém - Liečba onychomykóz a ostatných dermatomykóz - Diskusia

Kožny problém

Kožny problém

TheNero  |  Visitor  |  Trencin
Zdravím chcel by som sa spýtať či sa úž niekto stretol presne s týmto kožnym ekzemom ( respektíve tým čo to je ) vždy na začiatku leta sa mi pod kožou na prstoch ,bruakach spravia tvrdé miesta v tvare krúžkov kde nemám cit kde sa mi potom začne šupať koža ... koža sa mi väčšinou začne supať po celých rukach ... na miestach kde ju nemám osupanu nemám cit... koža sa mi prestane supať keď sa ochladi vtedy sa mi na pár mesiacov ruky vrátia do normálu.. pridavam foto na proste som sa porezal nesupe sa mi to a do krvi .... u doktora som bol už minimálne 15 krát vzdy mi predpise nejaku kortikoidnu mast a masť na suchu pokožku... A to je všetko... vôbec to nepomáha.

Súvisiace skúsenosti

ivan 27.02.2017
Stojí to za to

Píšem v mene môjho otca, ktorý si nevie RYANT clinic vynachváliť. Rýchle objednanie, príjemný personál na recepcii a veľká ochota a pomoc pána doktora. Ekzém, kt. otca trápi dlhé roky sa prehupol do asi najhoršej podoby,... Viac 

Odborníci vo vašom okolí