Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Citlivost zubu s vložkou - Zubné výplne - Diskusia

Citlivost zubu s vložkou

Citlivost zubu s vložkou

Yussuf  |  Visitor
Dobrý deň,
mal som problematický zub, v ktorom je liečivá vložka, no zub reaguje na studené/teplé, občas i na tekutiny.
Začali sa mi odhaľovať ďasná a sú opuchnuté (myslím si, všimol som si to pred týždňom). Používam Corsodyl 0,1%; Elmex gél, repíkový čaj, zubnú niť, parodontax pastu, tie ďasná nekrvácajú, ale stále sa mi zdajú viac a viac ustúpené.
Bol som s tým u niekoľkých lekárov, všetci sa vyjadrili, že je to normálne, že sa zuby odhaľujú a vzhľadom aj k tomu, že sa mi tlačia osmičky na spodnej sánke (podľa fotky). Preto si nie som istý teda, či to odhalenie ďasien nie je spôsobené práve tým problematickým zubom a nevznikol tam zápal, keďže mi na RTG povedali, že by bolo dobré si dať ošetriť kanálik toho zubu. Ak sa tu teda nachádza odborník, ktorý by vedel aj podľa RTG fotky vyčítať, či ten zub je zapálený, viem priložiť aj RTG fotku zubu.

Súvisiace skúsenosti

Zuzana 13.04.2015
Stojí to za to

Mali sme hlboký kaz na zadnom zúbku a keďže som nechcela riskovať opuch a následné vytrhnutie zúbka, chcela som ho dať opraviť. Veľmi som sa bála ako moje dieťa zvládne ošetrenie, no ošetrujúca lekárka bola úplne skvelá ... Viac 

Odborníci vo vašom okolí