Oprava zubov v narkóze-cena

Oprava zubov v narkóze-cena

huli
huli  |  Visitor
Dobry den, chcel by som sa opytat ako je to s operaciou zubou, mam kaz skoro na kazdom zube, a zubara nemozem ani vidiet. Chcel by som sa opytat kolko by stala operacia aby som mal zuby v poriadku ale tak aby som o tom ani nevedel.
Dakujem
Roman zo ziliny
Klinika GHC Praha - Odborné ambulance  |  Basic member  |  Praha
  • 115 odpovedí
  • 18 Páči sa mi to
Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz. Navýšení ceny výkonů v celkové anestezii nebo analgosedaci je cca 10.000,- Kč. K tomu je nutné připočítat ceny za jednotlivé výkony. Přesnější kalkulaci Vám můžeme udělat na základě vstupního vyšetření. Vstupní konzultace s naší stomatoložkou stojí 950,- Kč, v rámci této Vám lékařka zhodnotí stav chrupu, vyšetří Vás a stanoví léčebný a cenový plán. Nejbližší termín konzultace Vám mohu nabídnout již během několika dnů.

S přáním hezkého dne za Kliniku GHC

Markéta Koňaříková
Client Care Manager
Klinika GHC
Krakovská 8
110 00 Praha 1
Tel: 222 211 206,8
konarikova@ghc.cz
www.ghc.cz


Misko2412  |  Visitor
  • 1 odpovedí
Dobrý deň.
Mal by som prosbu na nejakého stomatológa. Mám 22 rokov a 85% zubov je preč alebo úplne nakazené. Chcel by som zistiť či sa dá nejak vymeniť chrup v narkóze aby som nič necítil lebo mám chronický strach zo zubárov od dectva. Čiže by som chcel nové zuby. A ak by som mohol poprosiť o cenovú kalkuláciu pri výmene všetkých zubov za nejaké implantáty v narkóze. A ešte jedna otázka či sú nejaké vedľajšie účinky pri narkóze a aké je tam riziko smrti?
Ďakujem vopred za odpoveď.
S pozdravom Michal
Ujo Marek Novosad  |  Visitor
  • 1 odpovedí
ste chorí ??? 10 000 CZ len narkoza ? dajte sa liečiť . takto ti poviem ke si to dáš Urobiť narkoza ta vide na 65euro a vytrhnutie jedného zubu stojí priemerne 30euro .. čiže trhanie by ta vyšlo u nás na SR okolo 400 euro komplet . ale nerátam Výpln ... to znamená že neviem ako sa pohybuje cena náhradnich Zubov ... nick na pokeci mám Mucholac keby si mal otázky

Odpoveď na Ujo Marek Novosad

Gabčala  |  Visitor  |  Trencin
  • 1 odpovedí
Keď ma niekto panicky strach zo zubarou tak pod narkozou jedine
poniklec  |  Visitor  |  Dolné Rakúsko
  • 1 odpovedí
Marta51 Dobry den, chcela by som sa spytat co by ma stala extrakcia zubov v celkovej narkoze potrebujem vytrhnut 4 korene a 4 krcky opravit prosim vas o orientacnu cenu kolko by to asi stalo a kolko stoji jedena porcelanova korunka dakujem
Smile Clinic - zubná klinika Bratislava, Piešťany  |  Basic member  |  Piešťany
  • 51 odpovedí
  • 6 Páči sa mi to
Dobrý deň p. Poniklec,
cena za extrakciu zuba je 41€, kompletná cena za 4 extrakcie je 41€ x4= 194€ , cena za opravu 4 "krčokov" je 40€x4= 160€.
Celková cena za jednu celo-keramickú zubnú korunku je 327€. (spolu aj s výrobou provizórnej korunky, práca technika, lokálna anestéza,...ceny sú kompletné)

Prvá hodina celkovej narkózy stojí 170€ a každá ďalšia hodina 90€. Pred ošetrením v celkovej narkóze je potrebné predoperačné vyšetrenie a po ošetrení môžete odísť v sprievode inej osoby. S pozdravom, SmileClinic
Anna  |  Visitor  |  Presov
  • 2 odpovedí
Anna: a co s tym ked mam diabetes a nemoeem byt bez inzulinu a stravy. ako by sa potom spravil zakrok pod narkozou?lebo bola som na operacii uz raz ale nie zubov a musela som byt hospitalizovana den vopred a napojena na infuziu aby mi davali pozor na cukor. ako by sa postupovalo v tomto pripade?
Smile Clinic - zubná klinika Bratislava, Piešťany  |  Basic member  |  Piešťany
  • 51 odpovedí
  • 6 Páči sa mi to
Dobrý deň p Anna,
tak isto ako keď ste boli operovaná, bude potrebné aby ste boli po narkóze hospitalizovaná. Takéto ošetrenie bude možné v nemocnici a nie na zubnej klinike.
stanislav  |  Visitor  |  Trnava
  • 1 odpovedí
dobry den mam 40 rokov a prazne usta co stoja nove zuby
KATARINA  |  Visitor
  • 1 odpovedí
dobry den malaby som tiez zaujem o vytrhanie zubou v celkovej narkoze a dat si protezu nesnimatelnu.mam panycky strach a aj potvrdenie od psychologa ale mam zahranicnu poistovnu bol by tam problem a ked mam to potvrdenie bola by tam nejaka zlava? dakujem
Anna  |  Visitor  |  Presov
  • 2 odpovedí
dobry den. mam 18 rokov a zuby v katastrofalnom stave.v hornej casti mi vidno uz len korene. chcela som sa opytat co by asi stala taka vymena hornych zubov a nastrelenie novych a ci by sa to dalo aj na splatky. dakujem
jano  |  Visitor  |  Banska Bystrica
  • 1 odpovedí
Dobry den, chcel by som sa opytat ako je to s operaciou zubou, mam kaz skoro na kazdom zube, a zubara nemozem ani vidiet. Chcel by som sa opytat kolko by stala operacia aby som mal zuby v poriadku ale tak aby som o tom ani nevedel.
Dakujem miloš slovenska
misel311  |  Visitor
  • 1 odpovedí
Dobrý deň, chcela by som sa spýtať koľko by tak orientačne stálo opravenie 6 zubov. Mám panický strach zo zubárov už od dectva. sú to prevažne stoličky. 4 sú na vytrhnutie a 2 iba kaz. chcela by som úplnú narkózu. a ešte či je tam aj niaka veková hranica pretože 18 budem mať až za 6 mesiacov. Ďakujem za odpoveď