Koleno - UNI TEP
Táto webová stránka zbiera za účelom zefektívnenia poskytovaných služieb prevádzkové data, tzv. cookie súbory. Pokiaľ so zberom cookie súborov nesúhlasíte, zmeňte nastavenia. Viac informácií v zásady ochrany súkromia.

bolesti kolena

dejna dejna
Visitor
Príspevkov: 1
Poslať súkromnú správu

bolesti kolena

Dobrý deň, mám na Vás jednu otázku:
mám problém z ľavým kolenom.Bolest v kolene sa stupňuje a miestami mám pocit že chce vyskočiť, táto bolesť sa objavuje hlavne pri záťaži .Keďže športujem / ľadový hokej závodne už 16 rokov a predtým hádzanú /, pravdepodobne je to už aj opotrebovanie ..Čo sa týka zranení tak to boli hlavne podvrtnutie kolena a možno aj natiahnutie vazív....Zvačša si to dávam do poriadku sama a nechodím po lekároch, samozrejme trvá do dlhšie..
Prosím o radu ako mám postupovať..Ďakujem Sršňová

(0)
   odpovedať   
Revmacentrum®

Revmacentrum®
Revmacentrum®
platinum member Basic member
Brno
Príspevkov: 2011  ( 3)

Vážená paní Sršňová,
rada je jednoduchá: Vaše koleno chce pečlivé ortopedické, RTG a ultrazvukové vyšetření.
Po té lze stanovit další postup.
www.revmacentrum.cz
www.razovavlna.eu

(0)
   Reagovať   
Ľutujeme, ale táto diskusia bola zablokovaná. Nebudete do nej môcť pridať žiadne ďalšie príspevky.

Vytvorte novú diskusiu v téme Koleno - UNI TEP.

Komerčná správa: Čaká vás operácia? Potrebujete byť čo najskôr zase fit? Chcete urýchliť vstrebávanie opuchov a krvných podliatin po operácii a podporiť nekomplikované hojenie?