Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Vysvetlenie MR správy - Koleno - operácia menisku - Diskusia

Vysvetlenie MR správy

Vysvetlenie MR správy

Miya
Miya  |  Visitor  |  Bratislava
Dobry den prajem.

Potrebovala by som vysvetlenie spravy a zaveru vysetrenia MR praveho kolena ktore mi robili v aprili 2014.
V novembri 2013 som si pri vyvrtnuti laveho clenku poranila prave koleno. Vzhadom na uraz som bolestivost kolena neriesila, pocitala som ze sa koleno ako vzdy zahoji same. No po asi mesiaci som stale mala problem ze si na prave koleno neviem laknut - v urcitom uhle mam z pravej vonkajsej strany pocit ako keby sa v kolene nieco posunulo co nasledne akoby pichne - pri chodzi ani drepoch problem nemam, iba pri priamom klaknuti na koleno.

Problem som riesila s chirurgom, ktory ma poslal na MR vysetrenie a nasledne po navrate k nemu mi povedal ze je vsetko v poriadku a ze treba koleno len nechat zahojit - to bolo v maji 2014.
Vie sa mi prosim niekto pozriet na spravu a prelozit mi co s kolenom mam a ako riesit problem s bolestou? Je to uz rok co cakam kym sa koleno samo zahoji no nic - mam 33 rokov.

Vypis spravy>
"Kostna struktura zobrazeneho skeletu je zachovana, bez loy. a traumat. zmien.
Medialny, lateralny kolateralny vaz, patell. ligamentum a LCP su prim. sirky a signalu, bez zn.lezie.
LCA je vyssieho signalu, ciast.zmazanej struktury-parc.lezia.
Oba menisky su prim.velkosti a signalu, bez zrejmych zn.lezie.
Medzi telom med.menisku a LCM je v.s. mala cysta velk. 11x3x9mm.
Zn.chondromalacie II.st.patelly.
Mierne zmnozenie tekutiny intraartikularne a v suprapatell.burse.
Zaver: parc.lezia LCA; v.s.mala cysta medzi meniskom a LCM; chondromalacia II.st.patelly; synovitida mierneho st."

Vopred dakujem, s pozdravom,

Miriam

Súvisiace skúsenosti

saska_94 21.01.2017
Stojí to za to

Od malicka mam problemi s klbami... navstivila som xy lekarov no ani jeden nevedel co mi je. Po odporucani som sa rozhodla navstivit Avelane clinic a pana doktora Galbaveho a nelutujem! Najlepsia klinika! Maximalna spoko... Viac 

Stojí to za to

Pan doktor operovali ste mi koleno 5.4.2013, nevedela som kto ste. Dnes som bola na kontrolu, okrem ineho, ze ste fesak, ale vas pristup klobuk dole. Zelam vam vela, vela uspechov.Aj sestricka zlata. U nas v regione nebu... Viac 

Odborníci vo vašom okolí