Chrupavka

Chrupavka

Maťulik  |  Visitor  |  Kosice
  • 1 Páči sa mi to
Dobrý deň pán doktor, diagnózu mám v správe m17.1 iná primárna artróza kolenného kĺbu. Beriem 1x denne arthrotec po týždni mi pichli suplasyn ale napriek tomu že mám poškodenú chrupavku koleno neohnem, Jedna veľkosť nestačí ? idem po schodoch nohu prikladám k nohe neviem chodiť ako predtým.odporucali mi posilňovať quadriceps. Chcem sa spýtať čo sa dá robiť aby som chodila normálne????co mi odporúčate??? Noha mi spodná časť aj tŕpne a keď chodím a pomaly prenášam váhu musím dávať pozor na každý pohyb a Nevladzem už ma aj chrbát z toho začína bolieť. Koľko trvá kým sa to dá doporiadku a budem normálne chodiť ???

Súvisiace skúsenosti

saska_94 21.01.2017
Stojí to za to

Od malicka mam problemi s klbami... navstivila som xy lekarov no ani jeden nevedel co mi je. Po odporucani som sa rozhodla navstivit Avelane clinic a pana doktora Galbaveho a nelutujem! Najlepsia klinika! Maximalna spoko... Viac 

Stojí to za to

Pan doktor operovali ste mi koleno 5.4.2013, nevedela som kto ste. Dnes som bola na kontrolu, okrem ineho, ze ste fesak, ale vas pristup klobuk dole. Zelam vam vela, vela uspechov.Aj sestricka zlata. U nas v regione nebu... Viac 

Odborníci vo vašom okolí