Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Koxartroza-plazmové injekcie - Bedro - totálna endoprotéza klasická - Diskusia

Koxartroza-plazmové injekcie

Koxartroza-plazmové injekcie

katarina507  |  Visitor  |  Trencin
Dobry den,
mam koxartrozu a hrozi mi operacia bedroveho klbu. Lekar mi ponukol liecbu plazmovymi injekciami. Na internete som sa takmer nic nedozvedela o tejto metode. Je tato metoda v mojom pripade vobe vhodna?

Dakujem

Škripcová
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovedí
  • 9 Páči sa mi to
Zdravím,
léčba růstovými faktory vlastní krevní plazmou je vhodná do stupně III. kloubní artrózy. U těžších a pokročilejších forem osteoartrózy je vhodnější léčba kmenovými buňkami. Viz webové stránky : www.plazmaterapie.com, www.lecbakmenovymibunkami.cz
prim. Moster, Revmacentrum
ortodoc  |  Visitor  |  Nitra
  • 3 odpovedí
snad vam este pomozem v rozhodovani
jedna sa o plazmu bohatu na trombocyty /anglicky platelet rich plasma PRP/. myslienka je dobra ALE - v sucasnej dobe nie je ziadna relevantna kvalitne dizajnovana studia ktora by jednoznacne preukazala efekt tejto procedury. prelozene do normalnej reci - mozete vam to pomoct, ale nemusi - a vzhľadom na relativne vysoku cenu by som si to dobre rozmyslel.

Súvisiace skúsenosti

vašo 04.03.2015
Neviem

hrával som foodbal súťažne ešte po 40tke ale aj turistiku tenis lyžovanie a saunovanie plávanie asi 99tom som si na antuke natiahol trieslo bol som na rg a ort. mi povedal že mám koxartózu a ešte povedal že o 15rokov na ... Viac 

Odborníci vo vašom okolí