Koxartroza-plazmové injekcie

Táto webová stránka zbiera za účelom zefektívnenia poskytovaných služieb prevádzkové data, tzv. cookie súbory. Pokiaľ so zberom cookie súborov nesúhlasíte, zmeňte nastavenia. Viac informácií v zásady ochrany súkromia.
katarina507 katarina507
Visitor IP: *.141.80.82
Trencin
Príspevkov: 1
Poslať súkromnú správu

Dobry den,
mam koxartrozu a hrozi mi operacia bedroveho klbu. Lekar mi ponukol liecbu plazmovymi injekciami. Na internete som sa takmer nic nedozvedela o tejto metode. Je tato metoda v mojom pripade vobe vhodna?

Dakujem

Škripcová

Kvalitné  (0)
   odpovedať   
Revmacentrum®

Revmacentrum®
Revmacentrum®
Basic member IP: *.102.16.249
Brno
Príspevkov: 2011  ( 7)

Zdravím,
léčba růstovými faktory vlastní krevní plazmou je vhodná do stupně III. kloubní artrózy. U těžších a pokročilejších forem osteoartrózy je vhodnější léčba kmenovými buňkami. Viz webové stránky : www.plazmaterapie.com, www.lecbakmenovymibunkami.cz
prim. Moster, Revmacentrum

Kvalitné  (0)
   Reagovať   
ortodoc ortodoc
Visitor IP: *.216.206.103
Nitra
Príspevkov: 3
Poslať súkromnú správu

snad vam este pomozem v rozhodovani
jedna sa o plazmu bohatu na trombocyty /anglicky platelet rich plasma PRP/. myslienka je dobra ALE - v sucasnej dobe nie je ziadna relevantna kvalitne dizajnovana studia ktora by jednoznacne preukazala efekt tejto procedury. prelozene do normalnej reci - mozete vam to pomoct, ale nemusi - a vzhľadom na relativne vysoku cenu by som si to dobre rozmyslel.

Kvalitné  (0)
   Reagovať   
Ľutujeme, ale táto diskusia bola zablokovaná. Nebudete do nej môcť pridať žiadne ďalšie príspevky.

Vytvorte novú diskusiu v téme Bedro - totálna endoprotéza klasická.

Komerčná správa: Čaká vás operácia? Potrebujete byť čo najskôr zase fit? Chcete urýchliť vstrebávanie opuchov a krvných podliatin po operácii a podporiť nekomplikované hojenie?