Koxartroza-plazmové injekcie

Táto webová stránka zbiera za účelom zefektívnenia poskytovaných služieb prevádzkové data, tzv. cookie súbory. Pokiaľ so zberom cookie súborov nesúhlasíte, zmeňte nastavenia. Viac informácií v zásady ochrany súkromia.
katarina507 katarina507
Visitor IP: *.141.80.82
Trencin
Príspevkov: 1
Poslať súkromnú správu

Dobry den,
mam koxartrozu a hrozi mi operacia bedroveho klbu. Lekar mi ponukol liecbu plazmovymi injekciami. Na internete som sa takmer nic nedozvedela o tejto metode. Je tato metoda v mojom pripade vobe vhodna?

Dakujem

Škripcová


 (0)
   odpovedať   
Revmacentrum®


Revmacentrum®
Revmacentrum®
platinum member Basic member IP: *.102.16.249
Brno
Príspevkov: 2011  ( 3)

Zdravím,
léčba růstovými faktory vlastní krevní plazmou je vhodná do stupně III. kloubní artrózy. U těžších a pokročilejších forem osteoartrózy je vhodnější léčba kmenovými buňkami. Viz webové stránky : www.plazmaterapie.com, www.lecbakmenovymibunkami.cz
prim. Moster, Revmacentrum


 (0)
   Reagovať   
ortodoc ortodoc
Visitor IP: *.216.206.103
Nitra
Príspevkov: 3
Poslať súkromnú správu

snad vam este pomozem v rozhodovani
jedna sa o plazmu bohatu na trombocyty /anglicky platelet rich plasma PRP/. myslienka je dobra ALE - v sucasnej dobe nie je ziadna relevantna kvalitne dizajnovana studia ktora by jednoznacne preukazala efekt tejto procedury. prelozene do normalnej reci - mozete vam to pomoct, ale nemusi - a vzhľadom na relativne vysoku cenu by som si to dobre rozmyslel.


 (0)
   Reagovať   
Ľutujeme, ale táto diskusia bola zablokovaná. Nebudete do nej môcť pridať žiadne ďalšie príspevky.

Vytvorte novú diskusiu v téme Bedro - totálna endoprotéza klasická.

Komerčná správa: Čaká vás operácia? Potrebujete byť čo najskôr zase fit? Chcete urýchliť vstrebávanie opuchov a krvných podliatin po operácii a podporiť nekomplikované hojenie?