Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
ruptura achilovky rehabilitacia - Artroskópia Achilovej šľachy - Diskusia

ruptura achilovky rehabilitacia

ruptura achilovky rehabilitacia

marek  |  Visitor
Dobry den
absolvoval som osetrenie ruptury achilovky perkutannou suturou podla passlera. momentalne som 8. tyzden po operacii, zacinam chodit bez ortezy, akurat pocitujem neprijemne rezanie v mieste kde je na stehu vytvoreny uzol. Brani to natahovaniu. Zvykne sa tento bolestivy stav upravit v priebehu rehabilitacie sam, alebo treba ten steh nejako prestrihnut, aby sa slacha vedela natiahnut do povodnej dlzky? Za normalnych okolnosti sa vraj steh vstreba az za 6 mesiacov. Uzol je spraveny v hornej casti(lytkovy sval)
marcus  |  Visitor  |  Kosice
  • 14 odpovedí
Pozdravujem, na tuto otazku odpovedat neviem - je to urcite otazka na odbornika, ktoremu treba stav popisat. Osobne ma tiez rana este obcas rezavo bolela, bolo potrebne vela cvicit. Dnes ani neviem ze som mal pretrhnutu achylovku. Skor sa ozyva ta druha :)
Jano  |  Visitor  |  Zilina
  • 1 odpovedí
Dobrý deň chcel by som sa vás opýtať či sa vám po rehabilitácii zlepšilo a za akú dobu. Ďakujem.
marcus  |  Visitor  |  Kosice
  • 14 odpovedí
Zdravim, ano kazda rehabka pomoze... cim dlhsie tym lepsie. Uplne Ok som bol asi po roku, roku a pol...t.j. ze som uz plnohodnotne chodil, bezal atd. Paradoxne opacna achilovka ma zacala pobolievat a to preto lebo ze postihnutu nohu som mal po rehabkach v omnoho lepšej kondicke.
V každom prípade je to proces...
Všetko dobré...
Odborníci vo vašom okolí