Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Šedý zákal u bábätka - Liečba šedého zákalu (katarakty) - Diskusia

Šedý zákal u bábätka

Šedý zákal u bábätka

invazor  |  Visitor
Dobry den,
Chcela by som vas poprosit o radu, Som v 20 tyzdni gravidity, dnes som bola na 4D ultrazvuku, všetko je v poriadku iba urcil ze dieta bude mat vrodeny sedy zakal bilateralny, nic viac mi nepovedal , iba ze je dobre ze o tom uz viem a nebudem prekvapena. precitala som si uz viacero clankov ale ako lajik tomu velmi nerozumiem. Chcela by som vas tymto poprosit o vysvetlenie vsetky moznosti a hlavne kedze sa nevie v akom rozsahu sa babatko narodi s postihnutim oci cu by ste mi nemohli napisat moznosi resp. nejake stupne postihnutia a ich naslednu liecbu. Teoreticky by ma zaujimalo co by sa stalo, alebo je mozne ze sa narodi babatko aj so sedym zakalom ktory nebude mozne operovat dakujem velmi pekne.
UVEA Mediklinik  |  Basic member  |  Martin
  • 9 odpovedí
  • 1 Páči sa mi to
Dobrý deň, konzultovali sme to s našou odborníčkou na detskú oftalmológiu, doktorkou Ivetou Katuščákovou. Všetky podrobnosti k tomuto prípadu Vám radi vysvetlíme telefonicky, budeme radi ak nám zavoláte: XXXXXXXXXXX

UVEA MEDIKLINIK
A: Zelená 1, 036 08 Martin
T: XXXXXXXXXXX
E: XXXXXXXXXXXX
W: XXXXXXXXXXX

Ordinačné hodiny kliniky
Po-Pia: 7:30 - 15:30

Súvisiace skúsenosti

Odborníci vo vašom okolí