Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Odstránenie čierne bodky v ľavom oku - Laserové operácie očí - Diskusia

Odstránenie čierne bodky v ľavom oku

Odstránenie čierne bodky v ľavom oku

Lenka  |  Visitor  |  Oxfordshire
Dobry den, chcela by som Vas poprosit o radu. Asi pred dvoma tyzdnami som spozorovala ze v lavom oku sa mi pri dennom svetle alebo pri pohlade na biele plochy objavuje cierna bodka. Ked sa ju snazim pozorovat postupne klesa dole. Niekedy sa jej tvar zmeni na rozkalenu vlnku. Citala som niekolko diskusii, v ktorych maju ludia rovnaky problem a ktori aj navstivili lekara a ich odporucanie bolo,ze pokial sa to samo nevstrebe tak si clovek musi na tento problem zvyknut pretoze ine riesenie neexistuje. Mam 27 rokov,od studia na vysokej skole nosim dioptricke okuliare. Momentalne zijem a pracujem v zahranici, tak som sa chcela opytat ci je naozaj toto jedine riesenie alebo existuje aj ina moznost ako sa tohto problemu zbavit. Za odpoved vopred dakujem.Lenka
UVEA Mediklinik  |  Basic member  |  Martin
  • 9 odpovedí
  • 1 Páči sa mi to
Dobrý deň pani Lenka,

z informácii, ktoré ste poskytli by sa mohlo jednať o opacity - tzv. očné mušky.
Očná klinika UVEA Mediklinik disponuje medicínskym vybavením na riešenie tohto problému. Všetky informácie nájdete na našej stránke: XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Na presné diagnostikovanie je dôležité najprv zrelizovať vstupné vyšetrenie, to je ale potrebné absolvovať na Slovensku. Objednať sa môžete na čísle: XXXXXXXXXXX.


UVEA MEDIKLINIK
A: Zelená 1, 036 08 Martin
T: XXXXXXXXXXX
E: XXXXXXXXXXXX
W: XXXXXXXXXXX

Ordinačné hodiny kliniky
Po-Pia: 7:30 - 15:30

Súvisiace skúsenosti

Odborníci vo vašom okolí